Kokius vaikiškus batus pasirinkti?

Vienas didžiausių tėvų rūpesčių, kaip pasirinkti tinkamus vaikiškus batus, sparčiai augančioms vaiko pėdutėms, kad bateliai sudarytų idealias sąlygas puikiai vystytis kojytei ir vaikui be rūpesčių, aktyviai ir komfortiškai leisti laisvalaikį. Augant ir sparčiai aktyvėjant, pėdutė praranda savo pradinį lankstumą, pėdų kaulai išsiplečia ir sukietėja. Todėl ieškant vaikiškų batų, labai svarbu atsižvelgti į visus faktorius, galinčius turėti įtakos pėdų būklei ir pasirinkti tinkamiausią variantą.

Vaikiškos avalynės medžiagos ir pasiuvimas

Daugiausiai įtakos turi vaikų kojyčių komfortui avalynės medžiagos ir pasiuvimas. Svarbu, kad vaikiška avalynė būtų pagaminta iš kokybiškų, natūralių medžiagų, užtikrinančių lengvą ir patogų pėdutės judėjimą. Tai pat labai svarbu, kad vaikiški batai būtų kokybiškai pasiūti ir tinkamai saugotų kulkšnis nuo galimų patempimų bei kitų traumų. Batų padas turėtų būti pagamintas iš kokybiškos lanksčios gumos, neleidžiančios batų padams slysti, o vidpadis- išklotas natūraliomis medžiagomis, užkertančioms kelią kojos prakaitavimui. Sparčiai augančioms pėdutėms svarbu, tinkamas dydis. Norėdami parinkti tinkamą vaikiškų batų dydį, pamatuokite vaiko pėdutę su kojinę ir dar pridėkite savo nykštį- maždaug toks dydis bus tinkamiausias.

Ortopediniai D.D.Step batai

D.D.Step vaikiški batai, berniukams ir mergaitėms gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagos, tokias kaip natūrali oda, kaučiukas, jos užtikrina, kad vaikiška avalynė tarnaus ilgai. Batai atitinka visus ortopedinius reikalavimus, geriausią kokybės ir kainos santykį, gausus modelių pasirinkimas, įvairus dizainas ir spalvingumas. Komfortabilūs įtvarai sumažina vaiko kojų nuovargį, leidžia taisyklingai jas laikyti ir lengvai judėti. D.D.STEP batų privalumai:

• Nauja siuvimo technologija neleidžia batams plyšti ir tap pat skirta lengvam batų lankstumui.
• Padai yra guminiai, neslystantys, ilgalaikiai, labai lankstūs ir lengvučiai.
• Batų vidpadyje išlenkta atrama pėdutei.
• Daugelis batų yra pagaminti naudojant 3D siuvimo technologiją, kuri sumažina klijų ir chemikalų naudojimą.
• Dauguma modelių sukurti taip, kad būtų kuo lengviau juos apsiauti, užsisegti. Dažnas modelis su raišteliais ir turi užtrauktuką, daug modelių su lipdukais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>