Kur gaminti turėklus vidaus laiptams?

Renkantis laiptų turėklus didžiausia gudrybė priderinti juos prie laiptų taip, kad jie sudarytų su interjero dizainu harmoningą visumą. Be dekoratyvinio aspekto, jo funkcija taip pat yra labai svarbi. Turėklai – tai elementas, palengvinantis saugų judėjimą laiptais. Tačiau renkantis konkretų turėklų tipą interjerui daugiausiai dėmesio skiriame jų estetikai. Tinkamai parinktas turėklų modelis yra estetiškas įsiliejimas į namų interjerą. Priklausomai nuo to, kokius turėklus pasirinksime, laiptai interjere gali būti tik fono elementas. Kalbant apie vidinius turėklus, tiek dizaino, tiek turimų medžiagų paletė yra itin turtinga. Atrodo, kad vienintelė kliūtis yra užsakovo ar architekto vaizduotė.

Laiptų saugumas

Saugūs ir ergonomiški vidaus turėklai turi būti 90 cm aukščio. Jei tai turėklai, padalinti vertikaliais baliustrais, tarpai tarp jų neturėtų būti didesni nei 12 cm, ypač jei namuose yra mažų vaikų. Šiuolaikiniuose interjeruose dominuoja nerūdijančio plieno, grūdinto stiklo ar mediniai turėklai, kuriuos galima užsisakyti ir gauti konsultaciją internetu.

Ar mes turime tiesius ar spiralinius laiptais?

Svarstydami turėklų išvaizdą, turime atsižvelgti į laiptų formą, kuri neatsiliktų nuo interjero stiliaus. Kiekvienam iš jų gali prireikti skirtingų turėklų sprendimų. Laiptų turėklai, pabrėžiantys jų dinamiką, puikiai atrodys ant paprastų vieno pakopų laiptų, todėl puikiai tiks iš plieninių trosų, lygiagrečių jų linijoms. Šis sprendimas puikiai tiks tiek šiltam, paprastam interjerui, tiek industriškesnei atmosferai. Stiklas yra labai universalus ir tiks beveik bet kokiam interjerui suteikdami jiems lengvumo.

Visi turėklai susideda iš konstrukcijos – laikančiųjų stulpų ir turėklų užpildo. Visi šie elementai gali būti pagaminti iš vienos medžiagos. Taip pat populiaru derinti įvairias medžiagas – dažniausiai medieną ir metalą, metalą ir stiklą. Tokie turėklai yra modernūs. Svetainės laiptai yra svarbus dekoro elementas, todėl turėklus rekomenduojama rinktis taip, kad jie sudarytų vientisą kambario dekoro visumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>