Lauko šviestuvai

pastatomi lauko sviestuvai

Kiekvienas nuosavo namo savininkas pritars, kad lauko apšvietimas yra ne mažiau svarbus nei vidaus. Tiek namo kiemas, įvažiavimas ar erdvė prie lauko pavėsinės turi būti apšviesta ne tik dėl jaukumo, patogumo, bet ir saugumo. Juk kas gali būti maloniau už malonų vakarą su bičiuliais jaukioje lauko terasoje. Lauko apšvietimo sprendimų yra pakankamai nemažai, tereikia išsirinkti tinkamiausią. Tikimės, kad mūsų patarimai jums padės tai padaryti.

Pastatomi lauko šviestuvai

Įvairių stilių pastatomi lauko šviestuvai užima kone pirmąją vietą populiariausių lauko šviestuvų sąraše. Šie šviestuvai ypač dažnai naudojami lauko terasų, takelių, įvažiavimų apšvietimui. Pastatomiems lauko šviestuvams dažniausiai naudojamos LED šviesos technologijos, bei ekonomiškos saulės baterijos.

Pakabinami lauko šviestuvai

Pakabinami lauko šviestuvai ypač populiarūs lauko terasose. Kadangi pakabinami lauko šviestuvai skleidžia šviesą iš viršaus, jie sukuria erdvumo įspūdį. Šių šviestuvų gaubtai gali būti įvairiausių dydžių, formų bei medžiagų. Renkantis pakabinamą lauko šviestuvą atsižvelkite ne tik į aplinką, terasos interjerą, bet ir šviestuvo atsparumą dulkėms, drėgmei ir kitam aplinkos poveikiui.

Įleidžiami lauko šviestuvai

Šie šviestuvai labiausiai tinkami, kai reikalingas į nedidelę erdvę orientuotas apšvietimas. Šio tipo šviestuvai gali būti montuojami tiek į grindinį, sienas, lauko baldų lubas ar laiptų pakopas. Sprendimą naudoti įleidžiamus šviestuvus verta apmąstyti iš anksto, nes tuomet suprojektuojamos jų irengimo vietos ir reikalingos angos.

Sieniniai lauko šviestuvai

Sieniniai lauko šviestuvai yra priimtiniausias variantas norint apšviesti lauko erdves, esančias prie sienos. Nors visi šio tipo šviestuvai tvirtinami prie pastato sienos, tačiau jų teikiamas šviesos efektas bei dizainas gali būti labai skirtingas. Įvairios medžiagos, dydžiai, formos sudaro galimybes išpildyti skirtingus lauko apšvietimo poreikius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>