Liemenėlių tipai: kurį pasirinkti?

Apatinis trikotažas yra neatsiejama moters aprangos dalis. Viena iš apatinio trikotažo dalių yra liemenėlė. Jos paskirtis yra prilaikyti moters krūtine, ją apdengti. Tačiau tai neturėtų būti pagrindinė jos funkcija. Su liemenėle moteris turi jaustis patogiai, komfortabiliai ir gerai. Šiai dienai mes turime didelį liemenėlių pasirinkimą ir ko gero tai labiausiai mums apsunkina pasirinkimo galimybes, nes mums sunku sau pritaikyti tinkamiausią. Tad apžvelkime pagrindinius liemenėlių tipus, ko pasekoje jums bus lengviau pasirinkti kokią liemenėlę reikia dėvėti.

Push up liemenėlė. Tai viena iš pagrindinių liemenėlių ir nuo seno naudojamų. Jeigu jūsų krutinė mažesnio dydžio ir vizualiai ją norite padidinti ir suteikti formą, tokiu atveju šio tipo liemenėlės kaip tik jums. Liemenėlėje esantys įdėklai pakelia jūsų krūtinę ir ją padidina.

Liemenėlės be pakietinimų. Tokias liemenėles turėtų rinkti moterys, kurioms patinka natūralumas, kadangi jos natūraliai suformuoja moters krūtinės formą. Jos tinka bet kokio dydžio krūtinei.
Sportinės liemenėlės. Tai liemenėlės naudojamos tik sporto metu. Jos sukurtos tam, kad kai jūs fiziškai judate, jūsų krūtinė liktų stabilioje pozicijoje ir jums nemaišytų sportuojant. Trumpai tariant, jos paskirtis yra prispausti jūsų krūtinę.

Silikoninės liemenėles, liemenėlės be petnešėlių ar kryžiuotomis petnešėlėmis liemenėlės. Tokios liemenėlės skirtos šventėms ar specialiems rūbams, kada nori paslėpti liemenėlę ar kaip tik petnešėlių pagalba ją padailinti.

Maitinančioms liemenėlės. Tokios liemenėlės atlieka tikrai didelę svarbą maitinančioms mamos. Jos sukurtos taip, kad mama be jokio vargo, labai lengvai krūtimi galėtų pamaitinti vaikelį.
Braletė. Ko gero nesuklysime pasakydami, kad tai stilingiausias liemenėlės tipas. Tačiau braletės dažniausiai skirtos, merginoms nešiojančioms mažas krūtines, kadangi didesnes krūtines sunku išlaikyti vietoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>