Logotipų kūrimo patarimai

logotipu-kurimaiLogotipų kūrimo svarba su kiekviena diena vis labiau didėja visame pasaulyje. Lietuva – ne išimtis, todėl žmonių, užsiimančių tuo, mūsų šalyje vis labiau daugėja. Šiame straipsnyje orientuosimės būtent į juos bei į tuos žmones, kurie dar tik galvoja apie logotipų kūrėjo karjerą, kadangi šiandieną pasidalinsime keletų paprastų, tačiau išties svarbių patarimų, kuriant logotipus.

Pradėkite nuo idėjos
Pakankamai nemažai logotipų kūrimu užsiimančiu žmonių galvoja, jog šioje srityje svarbu pateikti daugybę gražių pasirinkimų – tuomet uždarbis tikrai garantuotas. Vis dėlto, taip tikrai nėra, nes daugelis pamiršta pagrindinį dalyką, kuris gali atverti duris į sėkmę dirbant šioje srityje – idėją. Realybė yra tokia, jog kiekvienas profesionalus logotipas neturi būti sudarytas tiesiog dailaus užrašo bei gražaus paveikslėlio – toks logotipas galbūt ir gali būti patrauklus akiai, tačiau jis būtų tiesiog tuščias, ko įmonėms tikrai nereikia. Profesionalus logotipas turi būti sukurtas taip, kad kiekviena detalė turėtų prasmę, tik tai gali leisti pasiekti aukštumas šioje srityje. Būtent dėl to, pradėti nuo idėjos kuriant logotipus yra ne tik patartina, tačiau ir privaloma.

Neskubėkite
Neretai, gavęs užsakymą, žmogus stengiasi jį atlikti kuo greičiau – juk greitai atliekami darbai gali atnešti žymiai daugiau pelno. Vis dėlto, toks elgesys gali atlikti „šuns paslaugą“, kadangi skubant, darbai niekados nebus aukštos kokybės. Kodėl? Nes stengdamiesi sukurti ne vieną bei ne du logotipus per vieną vakarą, jūs vis labiau išsisemiate, pavargstate, todėl kuo toliau dirbate, tuo blogesnė yra jūsų darbo kokybė. Būtent dėl to, geriau sukurti 7 pavyzdžius ne per dieną, o per savaitę – po vieną per vakarą. Nors darbas ir truks ilgiau, tačiau jo kokybė bus žymiai aukštesnė, nes tokiu atveju, į kiekvieną pavyzdį būsite įdėjęs visą save.

Apibendrinant, profesionalus logotipų kūrimas yra tikrai nelengvas, darbo reikalaujantis darbas. Vis dėlto, šioje srityje svarbūs ne įgūdžiai, o moralinis nusiteikimas – tik susidėliodami darbo planą bei įdėdami visą save, galite pasiekti geresnį rezultatą nei bet kas kitas, ko jums ir linkime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>