Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi – greita ir efektyvi procedūra

Lūpų putlinimasViena iš populiariausių bei dažniausiai pasirenkamų estetinės chirurgijos arba kosmetinių procedūrų rūšių, kurių metu paciento(-ės) lūpoms suteikiamas pilnumas bei putlumas ar pakeičiama jų forma naudojant hialurono rūgštį.

Dažniausiai šią procedūrą renkasi dailiosios lyties atstovės, nes nori atrodyti gražios ne tik sau, bet ir vyrams, kuriuos putlios lūpos žavi (įrodyta tyrimais bei apklausomis). Nors galima sukurti laikinus putlių lūpų efektus, pasiekti nekintamą arba ilgaamžišką rezultatą padės tik procedūra. Jos metu lūpos atjauninamos, atrodo daug minkštesnės, pakoreguojamos estetiškai suteikiant papildomo grožio.

Deja, lūpų putlinimas yra viena iš tų procedūrų, kuria mėgstama piktnaudžiauti. Moterys renkasi didinti ar pilninti lūpas be sustojimo, kol galų gale pasireiškia pašaliniai efektai. Jų būna įvairių; nuo lūpų jautrumo iki negrįžtamo poveikio (jei buvo pasirinktas laikinas putlinimas). Vis dėl to blogiausi pašaliniai poveikiai yra tinimas, infekcijos bei guzai ir gumbai, kurie gali atrodyti net komiškai, tačiau tikrai nėra linksmas dalykas. Norint to išvengti reikia nuodugniai ištyrinėti procedūros poveikius bei esmę kartu su specialistu.

Lūpų putlinimas yra labai maloni procedūra dėl to, kad rezultatai bus matomi iškart, o išsilaikyti gali net iki metų. Kaip ir po kiekvienos plastinės procedūros, rekomenduojama bent keletą dienų susilaikyti nuo sunkaus fizinio darbo ar sporto, saugoti lūpas nuo saulės ar neiti į soliariumą.

Pasitarę su specialistu rasite geriausią sprendimą, sudarysite procedūrų planą ir galėsite pagražinti savo veidą lūpų putlinimu. Atidžiai išklausykite konsultaciją, stenkitės prisiminti kuo daugiau informacijos ir neskubėkite viską pasidaryti kuo greičiau. Kada kalbame apie jūsų kūną ir jo grožį, reikia viską daryti pasvertai ir išskaičiuotai, tik tada rezultatai tenkins.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>