Nešiojamų kompiuterių gamintojų apžvalga

Ieškote geros kokybės kompiuterio, kuris Jums tarnautų ne vienerius metus, tad investicija atsipirktų? Tokiu atveju siūlome vertinti ne tik kiekvienos įrangos charakteristikas, tačiau daugiau dėmesio skirti ir gamintojui, kuris dažnai lemia kompiuterio kokybę.

Šiuo metu dažnai giriami Dell nešiojami kompiuteriai, tačiau jie – tikrai nėra vienintelis geras pasirinkimas. Vertinami ir Apple, taip pat teigiamai atsiliepiama apie Samsung. Taigi, dažniausiai kiekvienas gamintojas turi ką pasiūlyti klientams. Tik klausimas – koks aspektas svarbiausias Jums?

TOSHIBA

Lietuvoje tai vienas mėgstamiausių pasirinkimų ir dažniausiai suvilioja kaina, kuri, lyginant su daugelių kitų gamintojų – kur kas mažesnė. Dažniausiai gamintojas siūlo daug skirtingų dizainų, tad ieškantiems kažko labai įmantraus – tai geras pasirinkimas. Tiesa, labiausiai tinkami jaunam žmogui, kuris tik naršo.

SAMSUNG

Gamintojas SAMSUNG galima tikrai labai daug skirtingų prietaisų ir kompiuteriai – vieni iš jų. Kadangi ši Korėjiečių kompanija sulaukia vis daugiau žmonių dėmesio, natūralu, kad kainos kyla. Tačiau pačios įrangos funkcionalumas – nėra kažkoks labai ypatingas, tad verta pagalvoti – ar investicija atsiperka?

LENOVO

LENOVO kompanija gali pasigirti, kad yra pati didžiausia nešiojamų kompiuterių gamintoja visame pasaulyje. Tiesa, Lietuvoje nėra labai aktyvi, tad dažniausiai šio gamintojo pasiūla – taip pat ribota. Kompiuteriai pasižymi gana nebloga kokybe, tad tinka ne tik namų poreikiams, tačiau ir verslui.

HP

HP kompiuteriai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kompiuterio, kuris geba patenkinti verslo poreikius. Kadangi šio tipo prekinis vardas dažniausiai siejamas su kokybe bei prabanga, natūralu, kad jis rečiau perkamas savoms reikmėms. Gamintojai akcentuoja, kad kuriamoje įrangoje naudojamos tik geriausios kokybės medžiagos, tad įranga ne tik puikiai veikianti, tačiau ir kokybiška, ilgaamžiška.

ASUS

ASUS vardas dažniausiai siejamas su kokybe. Tai visame pasaulyje puikiai žinomas gamintojas, kurio produkcija – funkcionali ir tarnauja ilgai. Perkami ne tik paprasti, tačiau ir planšetiniai ASUS kompiuteriai.

DELL

Mūsų minėti DELL nešiojami kompiuteriai puikiai patenkina ir tų, kurie ieško įrangos savoms reikmėms ir tuo pačiu verslininkų poreikius. Pasaulyje užkariavęs XPS modelis yra lyderis kokybės ieškantiems vartotojams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>