Nuostabios staigmenos gimtadienio proga

gimtadienisGimtadienis – tai viena iš smagiausių švenčių. Jo metu gimtadienį švenčiantis žmogus būna apsuptas draugų bei šeimos narių dėmesio, kas iš esmės yra pati didžiausia dovana, tačiau be jos svarbu pasirūpinti ir vienokiomis ar kitokiomis realiomis dovanomis, galinčiomis dar labiau praskaidrinti jubiliato dieną. Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie nuostabias staigmenas gimtadienio proga, kurios gali nudžiuginti tiek jauną, tiek ir seną.

Plaukimas baidare.
Nors galimybių plaukti baidare Lietuvoje yra daugybė, tačiau iki pat šiol daugybė žmonių nėra išbandę šios pramogos. Daugelis mano, jog plaukimas baidare yra ekstremalus bei pavojingas užsiėmimas, ypatingai tuomet jei žmogus nemoka plaukti. Vis dėlto, faktas, jog plaukimas baidare yra toks pat pavojingas kaip maisto gaminimas – abiem atvejais galimybę susižeisti mirtinai yra, tačiau klausimas ar ji yra didelė? Baidarės yra saugios bei jas apversti galima tik jei labai patys to norite, o net jei įkristumėte į vandenį jus apsaugotų speciali liemenė, kuri neleistų jums nuskęsti – tai garantuoja maksimalų saugumą, kuris leis mėgautis visais plaukimo baidare malonumais.

Dažasvydis
Dažasvydis Lietuvoje populiarėja su kiekvienais metais ir tai yra suprantama, kadangi dažasvydis yra išties labai smagus būdas praleisti laiką. Šios pramogos metu galite įsijausti į komandines ar net asmenines varžybas ginklais kartu su visais savo draugais, kas leidžia ne tik komunikuoti su savo pažįstamais, tačiau ir atkeršyti jiems už praeityje iškrėstus pokštus, paleidžiant vieną ar kitą šovinį. Vis dėlto, vargu ar toks keršto būdas būtų labai efektyvus, kadangi šioje pramogoje naudojamos dažų kulkos nėra labai skaudžios, tad tuo užsiimti gali netgi ir mūsų mažiausieji.

One thought on “Nuostabios staigmenos gimtadienio proga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>