Patarimai perkant dovaną vaikui

Kaip išrinkti dovaną  vaikui ?

Renkant dovaną vaikui, pirmiausia reikia sužinoti vaiko norus, fantazijas, tikslūs ir tada bus lengviau išrinkti norimą dovaną. Svarbiausia prieš perkant dovaną pabendrauti su vaiku ir priimti tinkamą sprendimą. Gali atsitikti taip, kad vaiko vaizduotė skirsis nuo tikrovės. Teisingai išrinkta dovana bus naudinga, o svarbiausia pradžiugins vaiką. Dovanodami lavinamąjį žaidimą būtinai atsižvelkit į vaiko amžių. Gavęs tokį žaidimą vienam žaisti gali atsibosti, taigi reikės tėvų arba šeimos narių pagalbos. Vaiką galima pradžiūginti ne tik stambiom, brangiom dovanom, bet pridėjus prie dovanos smulkių niekučių, pvz., mergaitėms tiks plaukų segtukai, gėlytės, veidrodėliai, o berniukams – mašinėlių modeliukai ir begalybė įvairių daiktų. Dovanos turi buti skirtos asmeniškai vaikui, jeigu bus skirta visai šeimai, vaikui gali nepatikt ir neapsidžiaugs. Rūbai, avalynė vaiko labai nepradžiūgins, nors kartais būna ir išimčių.

Ką pirkti per metines šventes ?Patarimai perkant dovaną vaikui

Viena iš didžiausių švenčių metuose yra Kalėdos, Nauji Metai. Vaikai rašo laiškus Kalėdų seneliui, o jų svajonės būna pačios didžiausios. Svarbiausia laiku sužinoti vaiko norus ir juos išpildyti. Lauko žaidimai, stalo teniso ir kitokie visada suartins visą šeimą. Populiaru pirkti vaikams knygas apie pasakų herojus, stebuklingas pilis, princesės. Tur būt nėra tokių vaikų, kuriems nepatiktų gyvūnai, pvz., kačiukai, šuniukai, kiškučiai, taigi žaislas atatinkantis jo mylimą gyvūną, vaiką labai pradžiugins. Būna atvejų kai vaikai dovanas pasirenka pagal tėvų profesijas, ar kitų žmonių atliekamo darbo, gali būti gaisrinės, traktoriai, kombainai, policijos automobiliai. Tik tėvai arba šeimos nariai gali suprasti ir išpildyti vaiko norus.

Kur nusipirkti dovanas ?

Jeigu taupote savo laiką, pinigus, dovanas galima nusipirkti internetinėje parduotuvėje. Prekė bus supakuota ir pristatytą į namus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>