Prieš kiek laiko reikia rezervuoti sodybą vestuvėms?

Vestuvės yra vienas svarbiausių įvykių gyvenime! Tam reikia gerai planuoti, įskaitant sprendimą dėl vestuvių datos ir vietos. Jaunoms poroms ypač nerimą kelianti problema yra rezervuoti savo svajonių sodybą. Ji turi atitikti daugelį būsimų sutuoktinių nustatytų kriterijų. Deja, dažnai nutinka taip, kad net radus savo svajonių vietą paaiškėja, kad ji nėra pasiekiamas jiems patogiu metu. Taigi, kaip išvengti šios situacijos? Kada rezervuoti sodybą vestuvėms kad vestuvių data išliktų tokia, kokia buvo planuota?

Į kokius veiksnius reikia atsižvelgti?

Tačiau prieš pereidami prie to, kada rezervuoti sodybą vestuvėms, stabtelėkime ją renkantis. Na, o svarbu atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus, kad ši vieta puikiai atliktų savo paskirtį. Todėl būsimi sutuoktiniai tikrai turėtų apsvarstyti šiuos klausimus.

  • Visų pirma, kiek žmonių sodyba gali sutalpinti – jūsų svajonių vestuvių vieta turi turėti galimybę patogiai sutalpinti visus pakviestus svečius. Atminkite, kad ji neturėtų būti per maža, nes turi būti pakankamai vietos šokiams ir linksmybėms.
  • Stilius ir atmosfera – sodyba turi atitikti jūsų stilių. Jei, pavyzdžiui, svajojate apie bohemišką šventę, šiuolaikiškais dekoratyviniais elementais užpildyta erdvė šiai idėjai netiks.

Ypač populiarias sodybas tokias pavyzdžiui, kaip sodyba vestuvėms Klaipėdos apskrityje,  reikia rezervuoti iš anksto.

  • Metų laikas – vestuvių sezonas prasideda gegužę ir baigiasi spalio pradžioje. Nenuostabu, kad šiam laikotarpiui sodybos išnyksta akimirksniu.
  • Savaitės diena – daugelis porų nusprendžia vestuves kelti savaitgalį, todėl vestuvių šventimo vietos dažniau užsakomos penktadieniais ir šeštadieniais.

Vestuvių šventimas rudenį, tarp auksinių lapų ar šaltu oru, apsuptas baltu sniegu, taip pat turi savo žavesio. Būsimi sutuoktiniai tai puikiai žino. Todėl jie dažniausiai nusprendžia rezervuoti sodybą šiuo laikotarpiu maždaug prieš metus. Tačiau, mūsų nuomone, tai yra minimumas – ypač jei turite konkrečią datą, kuri jums labai aktuali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>