Reiki gydymas

Reiki gydymasRytų medicina gali pasiūlyti ne vieną gydymo būdą ir ne vieną naują galimybę žmonėms, kurie nebijo eksperimentuoti. Viena iš žinomiausių dvasinio vystymosi sistemų yra reiki gydymas. Tai yra netradicinė medicina, kuri gali padėti atkurti dvasines, fizines ir psichines jėgas. Visa tai atliekama naudojant aukščiausios sąmonės galias. Reiki gydymas tai visų pirma yra savęs pažinimas, bei sąmoningumo įgavimas. Tai gydymo metodas, kuris gali padėti atkurti organizmo pusiausvyrą, padės vėl atgauti harmoniją, padės atsikratyti neigiamos energijos, suteiks daugiau aktyvios, gyvybinės energijos. Atitinkamai tokiu būdu jūsų organizmas pradės sveikti, organai pradės valytis ir žmogus geriau jausis. Tai yra svarbiausia. Tačiau tokių rezultatų galima pasiekti tik tokiu atveju jei kiekvieną dieną bus atliekama meditacija, bus meldžiamasi, bus atliekama savistaba. Štai ką gali suteikti reiki gydymo metodas.

Reiki gydymas gali padėti žmogui iš vartotojo tapti laisvu ir kur kas laimingesniu žmogumi. Taip pat šis metodas padeda išgyti žmogaus sielai, atsikratyti neišmanymo, gali padėti atskleisti naujus gebėjimus ir padės tapti laimingu. Norint pasiekti visus šiuos tikslus reikia  vadovautis tam tikrais principais: gyventi be pykčio, be nerimo, atlikti pareigą, gyventi dėkingume ir  būti geru, bei mylinčiu žmogumi. Juk mūsų kūnas tai nėra tik kaulai ir mėsa, tai yra ir dvasinis pasaulis, siela. Kol dvasinė energija juda gerai mes ir jaučiamės gerai, esame sveiki. Tačiau, kai srautas dvasiniais kanalais sutrinka, taip pat sutrinka ir mūsų sveikata, susergama ne tik fizinėmis, tačiau ir dvasinėmis ligomis. Šis dvasinis gydymo metodas taip pat gali būti derinamas su akupunktūra, kvėpavimo pratimais ir kitomis gydymo praktikomis. Reiki-kūno sveikata, prasideda nuo dvasinės sveikatos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>