Seksas su antrankiais – kaip išsirinkti?

Sekso žaidimai vieniems nėra joks tabu, o štai kitiems – dar nepažinta patirtis. Taip pat vieniems tai sukelia nemalonias, gašlumu, grubumu smelkiančias emocijas, o štai kitiems – tai puikus būdas paįvairinti intymius santykius, sužadinti, pastimuliuoti aistrą.

Vienas iš dažniausiai naudojamų įrankių sekso žaidimams – tai antrankiai. Pirmą kartą naudojant šiuos atributus tai gali sukelti ne tik aistrą, bet ir nežinomybę, jaudulį ar net baimę. Tačiau teigiama, kad negalėjimas kontroliuoti partnerio veiksmų atneša neįtikėtinus pojūčius.

Antrankiai, naudojami seksui, gali būti skirtingų tipų – paprastai pasirinkime siūlomi įprasti metaliniai su spynele, dekoruoti pūkuotu audiniu arba odiniai. Šie gali būti užsegami įprasta sagtimi, spaudėmis arba lipukais. Jų pasirinkimas priklauso nuo poros poreikių, pomėgių ir sekso ypatumų.

Visiškai pasitikintys partneriu, patyrę „žaidėjai“ bei mėgstantys kiek aštresnius pojūčius, gali rinktis metalinius antrankius. Tačiau vertėtų įvertinti, kad šie gali spausti rankas, palikti žymes, iš jų negalima išsilaisvinti. Tuo tarpu odiniai ar dekoruoti audiniu antrankiai puikiai tiks ir pradedantiesiems ir patyrusiems.

Antrankiai gali būti skirti tik rankoms, rankoms ir kojoms arba rankoms ir kaklui, sujungti grandine arba vientisa juosta. Priklausomai nuo to, kokio tipo antrankiai yra, gali būti skirtingai ribojama judesių laisvė, tuo pačiu išgaunamos ir skirtingos pozos.

Renkantis antrankius pirmam kartui, reikėtų įvertinti ne tik jų skirtumus, bet ir partnerio patikimumą. Nerekomenduojama tokių žaidimų žaisti su mažai pažįstamais žmonėmis, kad naudojami antrankiai netaptų prievartos priemone.

Kitu atveju antrankius rinktis pagal tai, kas patinka jums ir jūsų partneriui, įvertindami ir savo galimybes. Pradedantiems vertėtų pradėti nuo paprastesnių, kojas arba rankas susegančių žaisliukų. Vėliau pamažu pereiti prie sudėtingesnių arba iškart įsigyti kelių dalių komplektą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>