Šilti pledai – puiki interjero dekoro detalė

silti pledai

Niekas kitas taip negelbsti darganotą ir vėsų rudens vakarą, kaip šilti pledai. Dabar ypač madinga, interjerą papildyti šiais jaukiais namų tekstilės elementais. Tai yra itin universalus ir praktiškas daiktas, nes pledą galite naudoti, kaip antklodę, patiesalą, lovatiesę ar apsiaustą, kuriuo galima apsigobti pečius, savo namų verandoje ar balkone jaukiai vakarojant su šiltu žolelių arbatos puodeliu.

Pledų raštai, niekada neišeina iš mados, nes tradiciškai jie būna languoti ar atkartojantys audinį, austą senovinėmis staklėmis. Tačiau vis dažniau rinkoje galima rasti išskirtinio dizaino pledų, kurie yra labai žaismingi, šiuolaikiški ir pagaminti iš natūralių pluoštų, puikiai praleidžiančių orą ir tuo pačiu sulaikančių šilumą.

Taip pat pledų motyvai atsispindi ir aprangoje. Tad ypač išpopuliarėjo pledai-skraistės, kurios itin praverčia keliaujant, atostogaujant pajūryje, kuomet vakarais norisi romantiškai pasivaikščioti pajūriu ir tuo pačiu apsisaugoti nuo vėjo.

Renkantis pledą, svarbiausia apgalvoti kam jis bus naudojamas. Jei planuojate jį naudoti kaip patiesalą, antklodę ar lovatiesę, tuomet sužinokite savo baldų išmatavimus ir taip lengviau išsirinksite reikiamo dydžio pledą. Jei norisi daugiau šilumos, tuomet rinkitės pledą, pagamintą iš vilnos.

Turintiems mažų vaikų ar laukiantis mažylio, rekomenduotina turėti bent porą vaikiškų pledukų, nes juos itin patogu naudoti tiek namuose, tiek leidžiant laiką gamtoje ar keliaujant pasivaikščioti su vežimėliu. Galite savo vaikelį šiltai apkloti, ar pasitiesus pledą, su juo pažaisti, pamaitinti ar pervystyti. Natūralaus pluošto pledai, pagaminti iš vilnos, kuri kvėpuoja, todėl jūs būsite ramūs, nes jūsų vaikas nesušals ir neperkais.

Ieškantiems dovanų idėjų, šiltas kokybiškas pledas ar pledas skraistė, tikrai bus tinkamai įvertintas, tų, kuriems šios dovanos bus skirtos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>