Šilumos siurbliai oras–oras – paprastas ir pigus įrengimas

Šilumos siurbliai oras-orasŠilumos siurbliai oras–oras yra ekologiškai ir ekonomiškai efektyvi šildymo sistema, pasižyminti  pigiausiu ir paprasčiausiu įrengimu. Įrengiant šio tipo šilumos siurblius nereikia vykdyti jokių žemės kasimo darbų. Oras–oras šilumos siurblius galima įrengti, kada nėra pakankamai vietos, tai yra tankiai apgyvendintose vietose. Šilumos siurblys oras–oras efektyviai veikia iki –25 °C. Temperatūrai nukritus žemiau, skirtumas tarp lauko temperatūros ir temperatūros namuose pasidaro labai didelis, todėl krenta temperatūra ir viduje. Atėjus vasarai oras–oras šilumos siurblys efektyviai šaldo prie bet kokios lauko temperatūros.

Oras–oras siurbliai, tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti energijos suvartojimą. Pagrindinės šilumos siurblio savybės: suvartoja maži elektros energijos, paprastas įrengimas ir eksploatavimas, neužima daug vietos, ekologiškas šildymo sprendimas, veikia itin dideliame temperatūrų diapazone. Vasarą šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui.

Šilumos siurblys oras–oras ima šilumą iš šaltesnio aplinkos oro, perduoda į vidinį šilumos siurblio bloką iš kurio surinkta šiluma yra perduodama patalpos orui. Renkanti šilumos siurblį oras–oras reikia atkreipti dėmesį į paties siurblio savybes, norimo apšildyti pastato plotą, šiluminę varžą, pastato šildymo energijos poreikius.

Oras–oras šilumos siurbliai būna dviejų tipų: dviejų dalių arba vienos dalies. Dviejų dalių sistemos šilumos siurbliai, tai dažniausiai gyvenamiesiems namams ir nedidelėms komercinėms patalpoms naudojami oras–oras įrenginiai. Dviejų dalių sistema yra padalinti į dvi dalis. Viena iš jų stovi lauke, kita viduje, šios dvi sistemos yra sujungiamos vamzdeliais. Gyvenamose patalpose dviejų dalių sistemos oras–oras šilumos siurblio išorinė dalis paprastai tvirtinama iš lauko pusės prie sienos, o vidinė dalis lygiagrečiai pastato viduje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>