Sporto užsiėmimai merginoms

Sportas merginoms yra svarbus norint išlaikyti liekną figūrą. Jaunimo sporte visada ieškota būdų, kaip užtikrinti, kad fizinis lavinimas, sportas ir fizinis aktyvumas būtų aktualūs, motyvuojantys ir prieinami mergaitėms. Sporto programos padeda mokykloms suprasti, kas skatina mergaites dalyvauti, todėl mokytojai gali konsultuotis ir vadovauti dirbti su merginomis, kad būtų atlikti būtini jų kūno kultūros, sporto ir fizinio aktyvumo pokyčiai, kad visos mergaitės būtų įtrauktos joms patraukliais būdais.

Tyrimai rodo, kad: Iki 7 metų mergaitės jau yra mažiau aktyvios nei berniukai ir šis skirtumas didėja, kai jos iš vaikystės pereina į paauglystę. Antrinio amžiaus mergaitės dažniau susiduria su kliūtimis dalyvauti nei berniukai. Didžiausias nukritimas įvyksta pereinant iš pradinės į vidurinę mokyklą, sutrikus draugystės grupėms ir mažėjant pasitikėjimui kūnu, o tai daro įtaką mergaičių fiziniam aktyvumui ir sportui. Siekdami išspręsti šią nerimą keliančią problemą, 2013 m. sporto federacija sukūrė vykdydami 2 metų trukmės mokslinių tyrimų ir inovacijų projektą, kuris apėmė 12 mėnesių trukmės bandomąjį projektą, kuriame dalyvavo 20 mokyklų. Siekėme kovoti su neigiamu mergaičių požiūriu į savo kūno įvaizdį, pagerinti jų požiūrį į fizinį aktyvumą, sportą ir fizinį aktyvumą bei bendradarbiauti su mokyklomis, kad fizinis lavinimas ir sportas būtų aktualesni mergaičių gyvenimui. Mergaitėms siūlomas įvairus fizinis aktyvumas, tai gali būti jėgos sportas merginoms,  futbolas mergaitėms,  tiesiog sportas ir mankšta. Kiekvienu atveju gali būti sudaryta sporto programa merginoms.

Yra šeši pagrindiniai principai, kuriais grindžiama veiksminga mergaičių įtraukimo į fizinį aktyvumą, sporto ir fizinio aktyvumo praktika. Jų esmė yra teigiami santykiai ir turėtų būti palaikoma visos mokyklos politika ir praktika. Laikykitės ilgalaikio požiūrio į merginų įtraukimą. Padėkite pasitikėjimo savimi ugdymą į PE esmę. Kad fizinis aktyvumas ir sportas būtų aktualūs mergaičių gyvenimui. Pripažinkite draugų galią skatinti pažangą. Sukurkite pavyzdžius ateičiai. Įgalinkite mergaites kurti ir pristatyti fizinį aktyvumą ir sportą. Per programas teikiame įžvalgų apklausas, teikiame išteklius, mokytojų kvalifikacijos tobulinimą, mergaičių vadovavimo pagalbą ir finansavimą (priklauso nuo finansuotojo).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>