Suktybės, galinčios tykoti automobilių nuomos sutartyse

Automobilių nuoma yra sparčiai visame pasaulyje populiarėjanti paslauga. Ir visgi, ja naudojantis iki pat šiol privalote būti budrūs, kadangi automobilių nuomos sutartyse dalimi atvejų jūsų gali tykoti suktybės, priversiančios galiausiai neplanuotai kiek labiau patuštinti savo pinigines.

Papildomi keliavimo mokesčiai
Jei planuojate su išsinuomotu automobiliu keliauti į bent kiek ilgesnę kelionę, privalote atidžiai peržvelgti automobilio nuomos sutartį, kadangi joje gali tykoti papildomi mokesčiai už keliavimą į kitas šalis, taip pat už automobilio transportavimą keltais ar kitomis alternatyvomis. Taip, susitarus su automobilį nuomojančia įmone tokiu mokesčių įmanoma ir išvengti, bet prieš tai būtina perskaityti sutartį ir įsitikinti ar iš vis tokios sąlygos joje yra, kadangi automobilį nuomojanti įmonė jūsų papildomai dėl šių sąlygų tikrai neįspės, tuo labiau žinant tai, jog būtent jos įmonei gali garantuoti papildomas pajamas iš jūsų.

Ribotas draudimas
Automobilio draudimas tikrai ne visuomet atlieka savo funkcija prie įvairių sąlygų, ypač kalbant apie keliavimą į kitas šalis, ko pasekoje pasidomėti tuo, kokiu draudimu yra apdraustas automobilis, kurį norite nuomotis, ypač jei planuojate su šiuo automobiliu keliauti kur nors tolėliau nei Lietuvos sienos, yra išties labai svarbu. Taip yra dėl to, nes dažniausiai automobiliai yra apdraudžiami tik Lietuvoje galiojančiu draudimu, tad jei su išsinuomota mašina į įvykį kelyje pateksite vienoje ar kitoje užsienio šalyje, draudimo nepadengiami avarijos nuostoliai gali tiek jus, tiek ir automobilį išnuomavusią įmonę pastatyti į pakankamai nepatogią situaciją.
Belieka konstatuoti, jog vėjavaikiškai žiūrėti į automobilio nuomos sutartis tikrai negalima. Prieš padėdami parašą po ja viską atidžiai peržvelkite, kadangi net ir menkiausios smulkmenos automobilio nuomos eigoje gali pavirsti į pakankamai rimtas problemas.

One thought on “Suktybės, galinčios tykoti automobilių nuomos sutartyse

  1. mašinos

    Vykom atostogauti ir reikėjo mašiną išsinuomoti. Pirmą kartą nuomojomės, bet viskas pavyko gana puikiai. Labai bijojau, kad nepatirtume avarijos, nes tuomet neaišku kaip būtų buvę.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>