Šventės rengimas namuose

Planuojate vakarėlį, bet nežinote nuo ko pradėti? Koks turi būti švenčių dekoravimas? Nuo ko prasideda švenčių organizavimas? Nesukite galvos ir susikurkite vakarėlių planavimo kontrolinį sąrašą.  Susidėliokite, kas yra svarbiausia jūsų šventėje. Žinoma visos mintys suksis tik apie šventės rengimą, bet neapsiribokite tik viena diena. Būkite lankstūs ir patikrinkite, ar svarbiausi svečiai jūsų pasirinktą dieną yra laisvi. Jei turite mėgstamą vietą, kurioje norite organizuoti savo renginį, taip pat pravartu iš anksto pasidomėti renginio vieta ir sužinoti, ar jų galima išsinuomoti pasirinktą dieną.

Nuspręskite dėl temos

Nuspręskite, kokio tipo vakarėlį norėtumėte surengti, ir atitinkamai rezervuokite / papuoškite savo vietą. Suplanuokite savo svečių sąrašą. Pradėkite nuspręsti, ką norėtumėte pakviesti. Nustatykite savo biudžetą. Būkite realistas ir susikoncentruokite į tai, kur norėtumėte pasišvaistyti ir sutaupyti. Pasirinkite, ar savo šventę norėtumėte surengti konkrečioje vietoje, ar namuose. Turėkite omenyje svečių, kuriuos planuojate pakviesti, skaičių ir veiklą, kurią organizuosite. Apgyvendinimas namuose gali sutaupyti daug pinigų, tačiau išsinuomoję vietą taip pat galite palengvinti jūsų gyvenimą ir sumažinti spaudimą.

Užsisakykite pramogas ir priedus

Garso sistema namams, grupės ir nuotraukų kabinos yra populiarios galimybės – tik būtinai iš anksto praneškite draugams, ką planuojate. Apranga pagal temas yra labai svarbi pasiruošimo dalis svečiams. Organizuokite maisto ruošimą namuose arba samdykite maisto tiekėją. Atsižvelkite į kiekvieno poreikius. Ar jūsų svečiai turi alergiją ar turi specialių mitybos reikalavimų? Jei gaminate maistą, sukurkite meniu, kurį būtų lengva paruošti ir kuriame tilps visi jūsų svečiai. Jei naudojatės išoriniais maitinimo įstaigomis, būtinai praneškite jiems visą svarbią informaciją prieš pradėdami siūlyti meniu.

Pakvieskite savo svečius

Jūsų kvietimuose turėtų būti nurodyta data ir laikas, aprangos kodas ir vakarėlio tema. Be popierinių kvietimų, taip pat galite sukurti specialų renginio puslapį socialinėje žiniasklaidoje, pvz., „Facebook“. Tai dar labiau įkvėps jūsų svečius ir padės sukurti šurmulį aplink jūsų vakarėlį, o tikiuosi, kad jūsų aktyvumas bus kuo didesnis. Nepamirškite įspėti savo svečius dėl papildomų užsiėmimų ar ką reikia atsinešti atvykstant pas jus į šventę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>