Tikro vyro rankos

vyriski papuosalai, vyraiVyrui, kaip ir moteriai labai svarbu tvarkingos rankos. Kirpykloje ar specializuotame manikiūro- pedokiūro salone, kvalifikuotos meistrės patars, kaip geriau prižiūrėti nagus ir rankų odą nesugaištant daug jūsų brangaus laiko. Kokybiškai atliktas manikiūras, privers jus sugrįžti ir sekantį kartą. Gražios, švelnios rankos tikrai nemenkina vyriškumo, o gerą įvaizdį išsaugosit ilgai. Jeigu įmonėje esate svarbus žmogus, juk jūsų rankos ne vien prieš jūsų akis, kai rašote, sveikinates, dovanojate gėles, bet jas mato aplinkiniai darbuotojai, kurie neišdrįstų jums pasakyti pastabą, ar papriekaištauti. O kiek nepatogumų sukelia sausa, suskilinėjusi odelė, dažnai kimba ir skauda. Kirpyklų meistrės gali pašalinti šias ir rimtesnes kosmetines problemas, palyginti graublėtus ir pabalinti pageltusius nagus, pakeisti deformuoto nago formą. Jūs vyrai visada galite būti pavyzdžiu moterims, kolegoms, partneriams, kiekvienai moteriai malonu kai vyras apsikabina švelniom, išpuoselėtom rankom.

Sidabriniai vyriški papuošalai

Vyriški papuošalai iš sidabro vertinami dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo. Papuošalų asortimentą sudaro: sidabrinės grandinėlės, sibabrinės sąsagos, kaklaraiščių segtukai, sidabrinės apyrankės, sidabriniai pakabukai, sidabriniai žiedai ir kiti aksesuarai.

Auksinį ar sidabrinį papuošalą vyrai renkasi?

Paprastai vyrai papuošalus renkasi tarp sidabro ir aukso. Sidabras yra mažesnės kainos, lyginant su auksu, bet sidabras tamsėja, imlesnis braižymuisi ir kitiems išoriniems poveikiams, sidabriniai papuošalai reikalauja daugiau laiko jų priežiūrai. Auksiniai papuošalai vyrams atrodo prabangiai suteikia solidumo, šis metalas kietesnis, mažiau braižosi.

Kaip vyrams prižiūrėti savo papuošalus?

Sidabras- linkęs juodoti, jeigu norėsite, kad jie jums atrodytų kaip nauji, tai kartas nuo karto juos ištrinkite su dantų pasta ir palikite keliom minutėm, paskui nuplaukite po tekančio vandens srove ir kruopščiai nusausinkite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>