Transporto priemonės draudimas – geriausioje įmonėje

Turite gerą transporto priemonę, kuriai norite suteikti visapusišką apsaugą? Tokiu atveju siūlome susirasti gerą draudimo įmonę, kuri teikia KASKO paslaugas. KASKO draudimas naujam automobiliui yra būtinas. Tiesa, ne tik naujam, tačiau ir senesnio modelio, kadangi visi puikiai supranta, kad po auto įvykio jo tvarkymas kainuos kur kas daugiau nei mokestis, kurį sumokėsite draudimo įmonei vieną kartą per metus.

Kadangi KASKO draudimas naujam automobiliui ir senesnio modelio markėms varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių – naudinga palyginti kuo daugiau skirtingų įmonių pasiūlymų, susipažinti su akcijomis, kad pavyktų rasti tai,  kas Jums labiausiai tinka ir kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

  • Rinkitės pagal kainoraščius, tačiau tuo pačiu plačiau susipažinkite ir zdfvbdfbsu paslaugomis. Dažna įmonė siūlo akcijas bei nuolaidas, kurių metu galima draudimą gauti mažesnėmis įmokomis. Tai nereiškia, kad pats draudimas bus kažkuo blogesnis. Pasinaudokite galimybe ir sutaupykite, jeigu tokia siūloma.
  • Taip pat siūlome plačiau pasidomėti – kokiu atveju draudimas padengs išlaidas. Dažniausiai bent jau abstrakčiai ši info yra nurodoma internetiniuose puslapiuose, tad skaitykite, domėkitės ir rinkitės teisingai.
  • Naudinga skaityti ir kitų žmonių atsiliepimus apie konkrečias įmones. Nors ne visi atsiliepimai yra teisingi, tačiau jie gali padėti bent preliminariai susidaryti nuomonę apie siūlomas paslaugas ir į vertinti, ar pavyks gauti tai,  kas yra siūloma.
  • Toliau reikia atsižvelgti į tai, ar draudimas suteikia techninės pagalbos kelyje paslaugą. Tai svarbus privalumas, kuris labai palengvina keliones ir iškilus problemoms jos būna efektyviai išsprendžiamos.
  • Pasidomėkite, ar draudimas galioja užsienio šalyse, žinoma, jeigu Jums tai aktualu. Tačiau kai šiais laikais žmonės tiek daug keliauja – šis privalumas tampa ypač aktualus.

Jeigu Jums reikalingas KASKO draudimas naujam automobiliui – susisiekite su įmonės konsultantais, kurie mielai pagal Jūsų poreikius pasiūlys tinkamiausią variantą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>