Vasaros veiklos sodyboje

Vasara yra pats smagiausias laikas, kuomet saulė ir šiltas oras mus lepina ir džiugina. Vasara mums suteikia daug galimybių užsiimti įvairiomis veiklomis tiek savo namuose, tiek nuvažiavę į sodą ar prie ežero.  Kokios yra vasaros veiklos? Lipkite į medį. Nesvarbu, ar surasite gerą šaką ir perskaitysite knygą, ar pamatysite, kaip aukštai galite pakilti, lipimas į medį yra visiškai nemokamas būdas mėgautis šiltu oru. Negalime sugalvoti geresnio būdo prisiminti vaikystę! Dalyvaukite vietiniame bėgime. Jei jūsų mieste šį pavasarį ar vasarą bus smagus bėgimas, kodėl gi nepasitreniravus ir nedalyvaujant? Net ir labiausiai neryžtingiems bėgikams gali pasisekti naudojant tokius metodus kaip bėgimo programa, kuri iš nebėgimo pamažu pereina į profesionalų bėgimą vos per 6–12 savaičių.

Pasodinkite sodą. Jei jūs turite nuosavą kiemą, kuriame gerai šviečia saulė, sodo įveisimas yra vienas geriausių ir pigių dalykų, kuriuos galima padaryti vasarą. Tai liks užimtiems visą sezoną, o premija – taip pat mėgausitės šviežiais, skaniais produktais! Nėra kiemo? Jokiu problemų! Daugybė žolelių ir daržovių – pavyzdžiui, pomidorų, paprikų, morkų ir baziliko – puikiai auga talpyklose. Augalų sodinimas yra puiki veikla vasarą, kadangi visą sezoną turėsite kuo džiaugtis ir rūpintis.

Daugumoje miestų galima atsisiųsti nemokamą pėsčiųjų turą, o jei nerandate, galite lengvai suplanuoti kai kuriuos orientyrus ir įdomias vietas aplink jūsų vietovėje su įdomia istorija, kurias galite aplankyti. Net ir mažiausiuose miesteliuose yra mažai žinomų unikalių vietų – tereikia griebti draugą ir pradėti klajoti. Vasara tai puikus būdas kuo daugiau judėti ir mankštintis. Naudokitės gražiais ir saulėtais vakarais, kuo daugiau vaikščiokite. Vaikščiojimas nemokamas, o vaikščiojimas gamtoje – laisvas. Japonijoje jie turi kažką vadinamo Shinrin-yoku, kuris yra „kelionė miške maudytis“ arba greitas pasivaikščiojimas miške. Paimkite kuo daugiau jų. Eikite į nacionalinius ir valstybinius parkus ar net tik vietinį taką – išeidami būtinai pasiimkite visas sukurtas šiukšles. Mėgstate fotografuoti dekoruodami sienas ar „Instagram“ kanalą? Fotografavimas yra puikus dalykas vasarą. Užuot tiesiog atsitiktinai fotografavę, meskite sau dienos iššūkį. Galite sugalvoti patys arba ieškoti populiarių idėjų internete. Leiskitės į nuotykius ieškodami maisto mieste. Jei turite įrangą, pasiimkite baidarę, plaustą ar kanoja, pigios baidarės gali būti puiki pramoga. Jei neturite jokio vandens transporto priemonės, taip pat smagu rasti vietinę plaukimo duobę ar tingią upę, kad galėtumėte greitai išsimaudyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>