Viena populiariausių krovinių gabenimo krypčių – Talinas-Helsinkis

ferrie tallin helsinkiJau ne vieną dešimtmetį Suomija garsėja savo stipria ekonomika, kai drąsiai gali konkuruoti su stipriausiomis Europos šalimis, tokiomis kaip Vokietija ar Didžioji Britanija.

Ji garsi elektros pramone bei įvairios gamybos įrangos, mašinų gamyba, naftos chemijos produktais ir laivų inžinerijos sprendimais. Dėl to, dauguma pasaulio šalių noriai bendradarbiauja su Suomijos gamintojais, vykdo įvairius verslo sandorius ir plečia eksporto bei importo galimybes.

Įvairios Lietuvos ir pasaulio gamybos kompanijos glaudžiai bendradarbiaudamos aktyviai vykdo eksportą bei importą, naudojant puikiai išvystytus jūrinius kelius. Vienas populiariausių maršrutų – Talinas-Helsinkis, leidžiantis greitai ir patogiai gabenti pačius įvairiausius krovinius keltais. Gabenami kroviniai yra patys įvairiausi – nuo elektronikos prekių, lengvųjų automobilių iki surenkamų namų.

Šis maršrutas labai populiarus ne tik plukdant prekes iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių, kurių galutinis tikslas yra Helsinkio ar Hanko jūrų uostai. Tačiau tai gali būti ne tik galutinis sustojimas, bet ir tarpinis krovinių punktas, kuriame kroviniai yra paskirstomi į kitus keltus, plukdančius kitomis kryptimis.

Keltas plaukiantis maršrutu Talinas-Helsinkis yra patogus tuo, kad jo grafikas yra reguliarus ir didelė tikimybė, kad be jokios svarbios priežasties, planuojama kelionė nebus atšaukta ar atidėta. Dėl to yra maža rizika, kad plukdant savo krovinius šiuo keltu, jie vėluos ar nepasieks galutinio adresato numatytu laiku. Be to, visi keltai, turi puikią navigacinę sistemą, kuria naudojantis ekspedijavimo ir transporto logistikos kompanijos gali sekti savo krovinius realiu laiku ir planuoti krovos bei pervežimo darbus. Planuojant pasinaudoti jūriniu keltu, gabenant krovinius, maršrutu Talinas-Helsinkis, svarbiausia tinkamai paruošti krovinio dokumentus, kuriuose būtų nurodyta krovinio kategorija ir visi būtini krovinio parametrai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>