Virtuvė su svetaine – šių laikų pasirinkimas

Šiais laikais dažniausiai namuose komplektuojamos virtuvės kartu su svetaine, kadangi tokiuose namuose – kur kas maloniau būti. Žinoma, tai kur kas praktiškiau, juolab, kinta požiūris į gaminimą, kadangi virtuvė nebėra ta vieta, kur laiką leidžia tik moteris. Stengiasi sukurti tokią erdvę, kurioje gali visi skoningai leisti laiką, tad net ir senos statybos namuose – vis dažniau sujungiamos šios erdvės ir padaroma viena.

Virtuvės + valgomojo pavyzdžius galite pamatyti čia: https://www.cledemaison.lt/lt/virtuves-su-svetaine-interjero-dizainas. Tikimės, kad tai Jums padės pasisemti originalių idėjų ir tuo pačiu sukurti savą aplinką, kurioje – gera būti.

Ar būtina didelė erdvė?

Dažniausiai galvojama, kad sujungti šias dvi patalpas verta tokiu atveju, kai namuose yra didelė erdvė ir norisi ją išnaudoti. Tačiau toks požiūris nėra visiškai teisingas, kadangi priešingai – dažniausiai šio tipo valgomoj ir maisto ruošimo aplinka pasirenkama tada, kai erdvės gana mažos. Tuomet išgriovus sienas – jos tampa kur kas didesnės ir gyvenimas tokiuose namuose – kur kas malonesnis. Ne veltui tokie sprendimai dažniausiai daromi mažuose butuose.

Tokios erdvės priežiūra – paprastesnė

Daugeliui žmonių svarbu tai, kad namai nereikalautų daug laiko, kad jų prie-žiūra – būtų paprasta. Štai todėl geriausia jungti kuo daugiau erdvių, kadangi jų valymas – reikalauja mažiau laiko. Kadangi dažniausiai tokiose bendrose erdvėse palaikomas vieningas stilius – komponuojami ir baldai iš vienodos medžiagos, tad jos valymui tereikia įsigyti vieną priemonę ir namai visada atrodys puikiai.

Svarbiausia – funkcionalūs baldai

Kadangi dažniausiai tokios erdvės nebūna labai didelės, natūralu, kad stengiamasi, jog baldai jose neužimtų labai daug vietos. Geriausia rinktis funkcionalius baldus, kurie atlieka bent jau kelias funkcijas. Pavyzdžiui, sofa gali būti išskleidžiama į lovą, taip pat po ja gali būti ir dėžė, kurioje – laikome daiktus. Lygiai taip pat maži staliukai, kurioje šioje erdvėje beveik neužima vietos – gali būti išskleidžiami labai plačiai, tad visa šeima susiburs prie vieno stalo ir maloniai leis vakarą.

Tokio tipo erdvės yra labai mėgstamos, labai funkcionalios, tad siūlomas jas įrengti savo namuose., kad gyvenimas būtų patogesnis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>