Viskas, ko nežinojote apie klijuojamą plėvelę namuose

Klijuojama plėvelė puikus būdas padidinti privatumą namuose ir pagerinti vizualinę estetiką tiek patalpoje, tiek lauke. Langų lipdukai gali būti puikus būdas papuošti niūrią erdvę nepažeidžiant stiklo. Mažas erdves galima pagyvinti ryškiomis spalvomis ir įmantriu dizainu. Tiems, kurie nori įsileisti šviesą, bet neleisti kaimynams per savo miegamojo langą žiūrėti realybės šou, paprastas nepermatomas plėvelės brūkštelėjimas tinkamoje vietoje suteikia daug privatumo ir minkštų šviesos spindulių, kad praskaidrintų jūsų namų erdves.

Nesvarbu, ar tai langas, durys ar siena, prieš dengdami  plėvelę, turite atlikti keletą žingsnių. Gerai nuplaukite vietą muilu ir vandeniu, jei ji tikrai nešvari. Išvalykite stiklo valikliu arba švelniu valymo tirpalu, kol popierinis rankšluostis ar skudurėlis bus švarus, o langas sausas.

Kuo švaresnis paviršius, tuo ilgiau plėvelė prilips prie lango ar sienos. Kruopščiai išvalę langą naudokite valytuvą, kad pašalintumėte smulkias dulkes. Prieš dengdami plėvelę įsitikinkite, kad ant paviršiaus visiškai nėra muilo ar valiklio likučių.

Plėvelei pritaikyti reikalingos medžiagos

Prieš pradėdami dėti plėvelę, surinkite visas reikalingas medžiagas. Išmatavę ir, jei reikia, supjaustę gabalą plėvelės, kad tilptų ant numatytos erdvės, turėsite dirbti greitai. Skirtingai nuo lipnių analogų, langų plėvelei be klijų nereikia kempinių ar pjovimo įrankių. Norint išlyginti neišvengiamus burbulus ir raukšles, atsirandančias išlyginant lipnią medžiagą, rekomenduojama naudoti paprastą langų valytuvą.

Jums reikės purškimo buteliuko su švariu vandentiekio vandeniu ir kempinėle. Įsitikinkite, kad turite pakankamai didelį purškimo buteliuką, kuriame būtų pakankamai vandens, kad prireikus kelis kartus padengtumėte plotą. Naudokite kempinę, kad nuvalytumėte purškimo perteklių ir išlygintumėte plėvelės kraštus, kai ji tvirtai pritvirtinta prie lango, durų, sienos ar kito paviršiaus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>