Vyriški Kostiumai Europoje – kur kainos didžiausios?

vyriški-kostiumaiVyriški kostiumai yra vyrų aprangos detalė, be kurios jie neįsivaizduotų nei vienos iškilmingos progos. Būtent dėl to, investicijų į kostiumus vyrams išvengti yra praktiškai neįmanoma. Šiandienos straipsnyje apžvelgsime Europos valstybes, kuriose vyriškus kostiumus pirkti yra brangiausia.

Didžioji Britanija
Didžioji Britanija kostiumų atžvilgiu yra ganėtinai universali valstybė. Taip, galima rasti ne vieną vietą, kur parduodami dėvėti vyriški kostiumai ir jų kainos dažniausiai tikrai nėra didelės, tačiau faktas, jog tokių kostiumų kokybė yra išties bloga. Tuo tarpu jei kalbėsime apie naujų kostiumų pirkimą firminėse parduotuvėse, kainos yra išties didelės bei gali siekti netgi keletą tūkstančių eurų. Vis dėlto, britai gali džiaugtis bent tuo, kad sumokėjus tokius pinigus – aukščiausia kokybė garantuota.

Norvegija
Norvegijoje tiek uždarbio dydis, tiek ir kainos, lyginant su didžiąja dalimi kitų Europos valstybių, yra akivaizdžiai didesnės, todėl suprantama, jog didesnėmis kainomis išsiskiria ir kostiumai. Vietos gyventojams tai tikrai nėra problema, kadangi jie atitinkamai – uždirba didesnes lėšas, tačiau jei kalbėsime apie užsieniečius, besilankančius šioje šalyje, joje pirkti kostiumų tikrai nerekomenduojama.

Prancūzija
Prancūzija yra viena iš pagrindinių pasaulio mados sostinių, todėl suprantama, jog šioje valstybėje dauguma žmonių kreipia dėmesį tik į aukščiausios kokybės kostiumus, o esant paklausai, suprantama, jog yra ir didelė jų pasiūla, už atitinkamai aukštą kainą. Būtent tokie kostiumai Prancūzijoje ir yra populiariausi, nepaisant to, jog algos Prancūzijoje tikrai nėra „stebuklingos“ – prancūzai paprasčiausiai skiria didelį dėmesį aprangai bei nebijo į ją investuoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>