Žaidimai vaikams kambaryje

Vaikams greitai nuobodu, todėl jų sudominimas gali būti sunkus darbas. Linksmi, įtraukiantys ir mokomieji žaidimai vaikams gali paįvairinti gimtadienio vakarėlius su draugais ar kasdieninę rutiną. Tuo pačiu, šeimos narių kompanijoje tokie žaidimai padeda sukurti ypatingų akimirkų ir malonių prisiminimų ateičiai. Nesvarbu, kiek vaikui metų, juk rasite žaidimų kiekvienam vaikui. Kai kuriuos žaislus lengva pasigaminti namuose, o kitus lengva rasti parduotuvėse, dėl to rasite žaidimų, kurie tiks vaikams kambaryje, kadangi vaikai žaidžia su įvairiausiais žaislais.

Klasika – karšta ar šalta žaidimas, kuris tinka visai šeimai

Vienas vaikas kuriam laikui turi išeiti iš kambario, o kiti slepia daiktą. Kai mažylis grįžta, jis turi jį surasti. Kai jis ieško toliau nuo to, kur slepiasi objektas, kiti šaukia: „šalta“. Kai vaikas bus arti daikto, visi turi sakyti „karšta“. Vis dar nežinote, kuo užimti vaikus? Tai labai linksmas žaidimas, kuris išjudins visus. Smagiausia tai, kad nereikia jokių papildomų daiktų, o žaidimą ir jo taisykles galima pritaikyti pagal save.

Ar vaikas jau plaukė laivu?

Pripūskite čiužinį ir padėkite ant grindų, paimkite du kastuvus, ir Jūs jau laivo keleivis. Grindys yra vandenynas, čiužinys yra valtis, o kastuvas yra irklas. Kai jūra rami, stebėkite, ar nepraplaukia laiveliai, ir stebėkite, ar vandenyje šokinėja kirai ir delfinai. Kai jūroje siaučia audra, tvirtai laikykite, kad nenukristumėte iš valties į ryklio burną. Iš pradžių gali tekti vadovauti žaidimui, bet netrukus vaikas imasi kapitono vaidmens. Tokie kūrybiniai vaidmeniniai žaidimai labai lavina vaiko vaizduotę.

Koks tai gyvūnėlis? Ar pavyks atspėti?

Paverskite kiekvieną kūdikį gyvūnu ir pradėkite sekti gyvūnų istoriją. Veiksmai gali vykti Afrikoje, džiunglėse ar kaime. Kiekvieną kartą, kai pavadinate gyvūną, jūsų kūdikis turi įsivaizduoti, kaip jis urzgia, rėkia ir pan. Kuo daugiau gyvūnų paminėsite sekdami istoriją, tuo bus įdomiau.

Ar išbandėte žaidimą judėti – nejudėti?

Leiskite muziką ir pakvieskite vaikus šokti. Kai groja muzika, jie šoka, o kai muzika nutrūksta, jie turi likti vietoje. Negalite judėti, kol nepradės groti muzika. Tie, kurie negali iškentėti, išeina iš žaidimo.

Tai tik keletas žaidimų, kuriuos galite žaisti su vaikais kambaryje. Jei norite surengti gimtadienį ir ieškote daugiau žaidimų, užsukite http://vaikas123.lt/category/zaislai-vaikams/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>