Antivirusinės programos verslui

Ar verslo klientams reikalinga antivirusinė programinė įranga? Atsakymas yra vienareikšmis – taip. Augant verslui, auga ir jo klientų duomenų bazės, didėja svarbių dokumentų bei konfidencialios informacijos kiekis ir niekam nesinori visos šios informacijos prarasti dėl kompiuterinio viruso, patekusio į įmonės serverius ar įrenginius. Šiuolaikinio verslo neįmanoma įsivaizduoti be prisijungimo prie interneto, o tai reiškia ir galimų grėsmių atsiradimą. Be standartinių virusinių programų, kirmelių ir „trojos arklių“ (trojanų), egzistuoja ir tokie įsilaužimo būdai kaip tikslingai nukreiptos atakos, blokuojantys ir išpirkos reikalaujantys virusai, brukalai (spamas) ir fišingo atakos. Ne visi jie patenka į kompiuterius savarankiškai ir čia egzistuoja žmogiškasis faktorius. Taip pat ir ne visus juos gali sustabdyti įprasta antivirusinė programa ir atsiranda kompleksinių sprendimų poreikis, tam, kad būtų galimybė užkirsti kelią įvairioms kenkejiskoms programoms, norint pasiekti svarbią informaciją.

Daugeliui interneto naudotojų užduoda labai populiarų klausimą – kuri antivirusinė programa gali geriausiai apsaugoti nuo visų grėsmių kompiuterį ar kitus įrenginius. Tai visiškai suprantama, juk niekas nenori, kad iš sąskaitos dingtų pinigai, būtų sunaikintos mėgstamos nuotraukos ar svarbūs dokumentai. Nors retai kada pagalvojame apie tai, tačiau verslo savininkams ir įmonių vadovams kyla tie patys klausimai, tačiau atsakymų į juos svarba yra gerokai didesnė. Verslo turtas gali apimti daugybę kompiuterinės technikos vienetų ir žinoma labai didelis duomenų kiekis, apimančių informaciją apie klientus, tiekėjus ir darbuotojus. Taip pat tokie vartotojai yra žymiai įdomesni hakeriams ir konkurentams, tad saugumas turi būti aukščiausiame lygyje. Būtent todėl įmonės turėtų kuo rimčiau žiūrėti į antivirusinės programos parinkimą ir pasitikėti tik užsirekomendavusiais sprendimais, kurias pasitiki daugybė vartotojų. Tokios programos kaip Bullguard yra orientuotos į verslo klientų poreikius ir tiksliai žino ko reikia įmonių turto saugumui užtikrinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>