Sofos–lovos – praktiškas pasirinkimas

Sofos-lovosTurbūt pas kiekvieną namuose galima rasti paprastą, tačiau nepakeičiamą baldą: sofą-lovą. Leojar.lt sofos-lovos, tai itin lengvai transformuojamas baldas, kuris neužima daug vietos, o svečiams nusprendus ilgiau paviešėti šeimininkei nereikia raudonuoti ir kloti čiužinio ant grindų.

Sofa-lova taip pat yra mėgstama jaunų šeimų, kurios gyvena mažuose butuose. Pirkėjų taip pat negąsdina ir kaina, nes už baldą su miegamuoju mechanizmu teks mokėti brangiau nei be mechanizmo. Svarbiausia išsirinkti jį tvirtą, kitaip poilsis taps kančia, o ir baldas gali greičiau sulūžti. Baldininkai tvirtina, kad kuo paprastesnis mechanizmas, tuo jis ilgiau laiko.

Renkantis sofą-lovą svarbiausia žinoti, ar dažnai ant jų miegosite. Pardavėjui pirmiausia turite pasakyti, ar ant baldo miegosite kiekvieną dieną, ar jis bus skirtas tik svečiams. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip baldas transformuojamas. Jei vieta miegoti ištraukiama ant ratukų, o namie parketo grindys ar brangus kilimas, ilgainiui liks ryškios žymės

Yra keli pagrindiniai transformavimo mechanizmai, kuriuos naudoja beveik visi Lietuvos ir užsienio baldininkai: sofą-lovą galima išskleisti atlenkiant nugarėlę, ištiesti naudojant fiksuojamąjį mechanizmą bei transformuoti į dvigulę lovą ištraukiant miegamąją dalį. Šie trys sofos-lovos transformavimo būdai patogiausi ir tvirčiausi. Viršutinis sofos-lovos čiužinys įrėmintas medinėmis lentelėmis, o išskleistas atsigula ant baldo rėmo, todėl gulintysis spaudžia visą lovos korpusą ir svoris nesikoncentruoja vienoje vietoje. Panašiai yra ir su ištraukiamu mechanizmu – gulima ant medinio rėmo, o metalinės judamos detalės tik ištraukia ar įstumia baldo dalį. Greičiausiai sulūžta išlankstomas, į minkštuosius baldus montuojamas mechanizmas. Pačiam teko ant tokios lovos gulėti keletą kartų, ir du kartus ji sulūžo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>