Interjero apšvietimas

Naujai įsirengiant butą, namus kiekvienam šeimininkui norisi, kad jo būstas būtų funkcionalus ir modernus. Tinkamas šviesų įrengimas yra ne tik interjero detalė, bet ir gyvenimo kokybę namų šeimininkams nulemiantis aspektas. Žmonės į savo namus vis dažniau įsileidžia išmanųjį apšvietimą, nes tai ne tik modernu, bet ir leidžia mažiau mokėti už elektrą. Pulteliais, išmaniaisiais telefonais galima valdyti apšvietimo intensyvumą bei šviesos paskirstymą ten, kur jos labiausiai reikia.

Kas išlieka pagrindiniu apšvietimo elementu?

Pagrindiniu bendro apšvietimo elementu išlieka šviestuvas, tai ypatingai liečia klasikiniu būdu pastatytus ir išplanuotus būstus. Tačiau visai nebūtina juos kabinti patalpos centre- jo vieta ten, kur šviestuvas labiausiai reikalingas. Kambario apšvietimas bus nepilnas, jeigu nebus panaudojamas vietinis ir dekoratyvinis apšvietimas. Stalinės lempos ir lubų šviestuvai puikiai apšvies reikalingą objektą.

Keletas patarimų įrenginėjant  apšvietimąinterjero apsvietimas

Pirma- įvertinkite koks natūralus apšvietimas yra jūsų name ar bute ir pilnai jį išnaudokite. Dirbtinėmis priemonėmis sukurti šviesūs namai reikalauja daugiau sąnaudų, o rezultatas nebus toks pat, kaip naudojant natūralią šviesą.

Antra- skirtingoms namų erdvėms pritaikykite atitinkamą apšvietmą.

Virtuvė arba valgomasis

Virtuvėje gaminame maistą ir valgome. Darbo paviršiams apšviesti reikalinga tokia šviesa, kuri nesukurtų šešėlio. Virš valgomojo stalo reikia kabinti šviestuvus su gaubtais, kurie yra uždari ir nespigina akių.

Dardo kambarys

Įrengiant biurą ar vaiko kambarį, geriausia šviesa yra natūrali, bet mūsų gyvenimo ciklas ne visai sutampa su paros ritmu, todėl reikia dirbtinos šviesos. Skaitymui, rašymui ir darbui prie stalo labiausiai tinka vietinis apšvietimas, turintis konkrečią kryptį į darbo plotą. Tam puikiai tinka lempa su alkūne, kurią galima pakreipti rorima linkme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>