Ką reikia žinoti prieš imant paskolą?

Paskolos yra populiarus ir patogus būdas pasiskolinti reikiamą pinigų sumą savo poreikiams. Gyvenime niekas neapsaugotas nuo nenumatytų situacijų, kurias išspręsti kartais neleidžia esama finansinė padėtis. Paskolos gali prireikti tiek norint įsigyti didesnės vertės daiktą, tiek užklupus ligai ar norint, tačiau iš savų lėšų negalint atostogauti. Pateikiame informaciją, ką verta žinoti prieš imant paskolą.

Paskolų rūšys

Jei jau domėjotės paskolomis, tikriausiai žinote, kad paskolos yra keletos rūšių. Paskolos rūšis priklauso nuo to, kokiam tikslui ji jums reikalinga. Norėdami paskolos pagalba įsigyti būstą, turite ieškoti būsto paskolas teikiančios bendrovės. Taip pat vienos populiariausių yra verslo paskolos, skirtos verslo plėtrai ar pradžiai. Kasdieninėms išlaidoms, buitinės technikos ar baldų įsigijimui suteikiamos vartojamosios paskolos. O jei nežinote, kuri paskola jums tinkamiausia, pasitarkite su paskolų bendrove.

Kam suteikiamos paskolos?

Pirmiausia, paskolos suteikiamos tik pilnamečiams 18 metų turintiems asmenims, kurie yra Lietuvos piliečiai. Taip pat būtina sąlyga – pastovios oficialios pajamos. Tai gali būti darbo užmokestis dirbant pagal darbo sutartį, individualios veiklos ar verslo liudijimo pajamos. Pastaraisiais atvejais gali būti reikalingi papildomi dokumentai (pajamų deklaracija).

Kaip išsirinkti paskolų bendrovę?

Lietuvoje paskolas teikiančių bendrovių yra ne viena ir ne dvi. Ieškant geriausio varianto palyginkite skirtingų įstaigų pasiūlymus. Taip pat galite pasinaudoti paskolų palyginimo platformomis, kuriose užpildžius užklausą pateikiami skirtingų bendrovių pasiūlymai. Taip sutaupysite laiko, kurį skirtumėte savarankiškai pasiūlymų paieškai.

Kiek laiko trunka gauti paskolą?

Dauguma paskolas teikiančių bendrovių taiko sistemą, kai visus paskolos gavimo formalumus galima atlikti internetu. Tokiu atveju įvykdžius visus reikiamus veiksmus (užpildžius užklausą, patvirtinus savo tapatybę, poreikiui esant nusiuntus reikalingus dokumentus) paskola gali būti suteikiama kelių valandų bėgyje. Kitais atvejais, kai reikalingas turto įkeitimas ir pan., paskolos gavimas gali užtrukti keletą dienų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>