Kaip pagaminti personalizuotą rūbą?

Galite naudoti perkėlimo popierių dažų sublimaciniam spausdinimui, kuris yra vienas iš populiariausių būdų. Specialų šilumos perdavimo popierių galite rasti visur, kur galite nusipirkti raštinės reikmenų ar spausdintuvo popieriaus. Yra dviejų rūšių perkėlimo popierius: vienas tinka baltiems arba pasteliniams marškiniams, o kitas – visoms tamsesnėms spalvoms.

Dažų sublimacinis spausdinimas reiškia vaizdo atspausdinimą ir šilumos panaudojimą, kad vaizdas įpurškiamas ant paviršiaus, šiuo atveju ant savo marškinėlių. Dauguma perkėlimo popieriaus yra tokio pat dydžio kaip ir įprastas spausdintuvo popierius (Letter arba A4, priklausomai nuo jūsų šalies). Prieš įsigydami neįprastą dydį, įsitikinkite, kad spausdintuvas gali jį naudoti. Šviesiems arba baltiems marškiniams naudojamas šviesus perkėlimo popierius. Tamsus perkėlimo popierius naudojamas bet kokiems tamsesniems marškiniams.

Pasirinkite aukštos kokybės marškinėlių dizaino vaizdą. Galite naudoti bet kurį kompiuteryje išsaugotą vaizdą. Jei turite vaizdą tik fizine forma, nuskaitykite jį ir išsaugokite jį savo kompiuteryje kaip jpeg failą. Arba nufotografuokite ir perkelkite jį į kompiuterį. Jei ketinate parduoti marškinius per savo internetinį marškinėlių puslapį, naudokite tik originalų dizainą arba nuotraukas.

Šviesios spalvos popierius sukuria veidrodinį jūsų marškinių vaizdą. Spausdinimo parinkčių lange ieškokite „atvirkštinio“ arba „veidrodžio“ nustatymo arba apverskite vaizdą naudodami „MS Paint“ ar kitą vaizdo redagavimo programą. Jei praleisite šį veiksmą, visas jūsų dizaino tekstas bus neįskaitomas. Neapverskite vaizdo, jei naudojate tamsesniems marškiniams skirtą perkėlimo popierių. Šio tipo perkėlimo popierius perkelia vaizdą tiksliai taip, kaip atrodo. Jei nesate tikri, ar atvirkštinis nustatymas veikė, išspausdinkite bandomąjį gabalėlį ant paprasto popieriaus. Jis turėtų pasirodyti kaip norimos išvaizdos veidrodinis vaizdas.

Kitas būdas pasigaminti personalizuotą rūbą yra transferių pagalba. Transferai tai šilkografijos būdu gaminami lipdukai, skirti ženklinti įvairius drabužius, nurodyti logotipą, dydį, gamintoją, priežiūros instrukcijas ir kt.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>