Keli patarimai, kaip išsirinkti šaldytuvą

saldytuvaiDaug kas teigia, jog investicija į kokybišką buitinę techniką tiesiog būtina. Tikra tiesa! Pats laikas atnaujinti virtuvės inventorių. Senąjį virtuvės karalių – šaldytuvą, laikas pakeisti nauju. Dažnai būna, jog labai prisirišame prie daiktų, su jais būna sunku išsiskirti. Ne, šis atvejis ne toks. Senasis šaldytuvas virtuvėje gyveno „n“ metų, net sunku suskaičiuoti kiek. Pastaruoju metu maisto produktai pradėjo gesti daug greičiau ir kažkokie keisti, pašaliniai garsai pradėjo girdėtis. Taip, tai senojo šaldytuvo skleidžiami garsai. Kažkas negerai – streikuoja. Metas pokyčiams.

Bet kaipgi tinkamai pasirinkti naują šaldytuvą? Juk norime, kad veiktų ilgai, be jokių nesklandumų ir gedimų.

Visų pirma, vienas iš svarbiausių kriterijų yra šaldytuvo kompresorius. Taigi, nesvarbu ar šaldytuvai ar žinomos, ar mažiau girdėtos firmos, kokia jo spalva ir pan. Svarbiausia – kas viduje, t.y. sudedamosios dalys. Antra, reikėtų pabrėžti, renkantis kiekvienam labai svarbu dydis/talpa. Svarbu pamąstyti apie savo ar šeimos maisto poreikius, ar dažnai valgote namie, ar daug perkate maisto produktų. Jeigu šaldytuvas Jums tik viena iš interjero detalių – nevertėtų pirkti pačio didžiausio ar brangiausio. Pagalvokite, ar Jums reikalinga didelė šaldymo kamera. Galbūt ja visiškai nesinaudojate, maistą valgote tik šviežią, nieko nešaldote.

Būtinai vertėtų pamatuoti vietą, kur vietoj senojo šaldytuvo statysite naują. Juk dydžiai, modeliai skiriasi. Beveik visiems labai svarbu – ekonomiškumas. Šaldytuvai pagal energijos vartojimą skirstomi į klases: A, A+,A++ ir kt. Jeigu jau nusprendėte dėl šaldytuvo dydžio, talpos, spalvos, klasės, pats laikas pasidomėti ir vidumi. Moterims ypatingai svarbu, kokios bus lentynos, ar patogios, kiek įeina papildomų indų/dėklų/lentynų atskiriems maisto produktams ir pan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>