Kodėl kompiuterį remontuoti pačiam nėra verta?

kompiuteriu remontasYra pakankamai nemažai žmonių, kurie ryžtasi kompiuterio problemas bandyti spręsti savo jėgomis, ką nulemia milžiniškas noras sutaupyti lėšų, neišleidžiant jų šios srities profesionalų pagalbai. Vis dėlto, bent jau mūsų nuomone, taupyti pinigų šiuo atveju tikrai nėra verta – savo nuomonę šiandienos tekste pagrįsime dviem esminiais argumentais.

Finansinė rizika
Manote, jog bandymas kompiuterį remontuoti pačiam yra pats geriausias būdas sutaupyti? Smarkiai klystate, nes remiantis statistiniais vidurkiais kompiuterį bandant taisyti savo jėgomis finansinė rizika žymiai padidėja. Taip, nuvežę kompiuterį remontuoti pas šios srities profesionalus dažniausiai privalėsite tam skirti nuo keleto dešimčių iki daugiau nei šimto eurų, tačiau statistiškai rimti kompiuterio gedimai dažniau nei kartą per metus nepasirodo. Tuo tarpu bandydami kompiuterį taisyti patys jūs sukeliate riziką jį dar labiau sugadinti, ko pasekoje padaryta žala gali siekti ir kompiuterio vertę, kas statistiškai svyruos nuo keleto šimtų iki tūkstančio eurų. Tad norint „įveikti“ šią finansinę riziką dešimt jūsų bandymų kompiuterį remontuoti savo jėgomis turi pasiteisinti. Išskyrus atvejus, jei esate šios srities profesionalas, tai padaryti bus praktiškai neįmanoma, kas puikiai atspindi, jog investavimas į kompiuterių remontą profesionalų rankomis yra finansiškai mažiau rizikingas.

Remonto kokybė
Kompiuterio remonto kokybė yra labai svarbi, jei norima panašaus tipo gedimų išvengti ateityje. Ar manote, kad kompiuterio remonto darbus bandant atlikti šios srities profesionaliai neišmanančiam žmogui įmanoma tai atlikti taip kokybiškai, jog šis gedimas nepasikartotų ir ateityje? Matematiškai galbūt tai ir yra įmanoma, bet faktas, jog tikimybė yra labai maža. Tad jei jums kompiuterio stovis yra svarbesnis už keletą dešimčių momentaliai sutaupytų eurų – jį vežti pas profesionaliai kompiuterių remontu užsiimančius žmones yra ne tik patartina, bet ir privaloma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>