Neįprastos bernvakario idėjos

bernvakario idejosKuri iš pasiruošimo vestuvėms dalių jaunikiui yra pati įdomiausia? Čia nereikia ilgai mąstyti – aišku, tai būtų ne kaklaraiščio ar vestuvinio torto rožių spalvos pasirinkimas, o būtent bernvakario organizavimas! Ir į klausimą, kur ir kaip atšvęsti bernvakarį, jaunikiui geriausiai apsvarstyti iš anksto prieš „dieną X“, juk banalus girtuokliavimas draugų kompanijoje – per prasta tokiai unikaliai šventei, kaip atsisveikinimas su vienišiaus gyvenimu.

Bernvakaris, kaip ir vestuvės – unikalus ir nepakartojamas renginys. Ne, visus savo nuotykius galima pakartoti, bet vis dėlto perėjimas iš nerūpestingo vienišiaus statuso į rimtą vedusį žmogų būna tik kartą gyvenime. Ir, vadinasi, savo vienišiaus gyvenimui reikia organizuoti prabangią šventę – kad būtų ką prisiminti su draugais, besiruošiant į retą „išėjimą“ į artimą pab’ą. Bernvakario organizavimo variantų yra krūva – nuo nerealaus vakarėlio su striptizo šokėjomis (idėja banali, bet – patraukli) iki ekstremalaus turistinio turo su alpinizmo ar vaizdingais elementais. Jeigu apjungti visus populiariausius variantus į tris dideles kategorijas, galima gauti maždaug štai ką:

Vakarėlių-erotinis bernvakaris

Jūs galite nueiti į naktinį klubą arba striptizo barą, užsakyti šokį į namus, organizavę alaus vakarėlį savo „vienišiaus irštvoje“, o galima išsirinkti egzotiškesnį variantą – pavyzdžiui, erotinio tajų masažo seansas. Visas šias idėjas apjungia viena – neverta dalintis visomis bernvakario detalėmis su nuotaka (net, jei visa tai buvo pakankamai nekaltai). Ir geriausia neorganizuoti vakarėlio vakare prieš vestuves. Jei jūs nesate visiškas blaivininkas – linksmai praleistas laikas gali nelabai gerai atsispindėti jūsų veide, tai tegu tai atsispindi prieš 2-3 dienas iki šventės, kad jūs turėtumėte laiko  sutvarkyti save ir banaliai išsimiegoti.

Ekstremaliai-turistinis bernvakaris

Šis variantas tiems, kas mano, jog geriausias poilsis – aktyvus poilsis, ir neįsivaizduoja gyvenimo be žvejybos, naktinių pasisėdėjimų prie laužo ir be kitos turistinės romantikos. Jeigu jūsų draugai palaiko tokį požiūrį – galima organizuoti bernvakarį su palapinėmis prie artimiausio ežero, arba su baidarėmis, arba išsikepti šašlyką – išsirinkti gali kiekvienas pagal norus.  O jeigu žvejyba ar medžioklė jums pasirodys ramiais užsiėmimais, o siela prašo adrenalino – galima pasivažinėti kartingais. Aišku, tokias pramogas reikia planuoti iš anksto ir labai kruopščiai, kad ekstremalus bernvakaris gerai įsirašytų į pasiruošimo grafiką vestuvėms.

Bernvakaris su žaidimais

Jums patinka aktyvūs žaidimai? Neblogu bernvakario variantu gali būti dažasvydžio arba šaudymo turnyras. Galbūt, jūs su draugais busite puiki komanda, ir jums bus kuo pasigirti prieš nuotaką, pasakojant apie tokį bernvakarį (be to, – pasirenkant šį variantą, jūs galite pasidalinti visomis bernvakario detalėmis su savo nuotaka). Bet kuriuo atveju, ši diena paliks tik nepamirštamus įspūdžius.

Jeigu jūs nesate aktyvaus poilsio gerbėjas – galite nueiti su draugais į kazino, į boulingo klubą arba pažaisti biliardą. Šio varianto didelis pliusas, tai kad jį paprasta organizuoti – tokį bernvakarį jūs galėsite organizuoti netgi paskutinį momentą (t.y. paskutinėmis dienomis prieš vestuves).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>