Po avarijos – mašina nebefunkcionali. Ką daryti?

Kad ir kokie geri vairuotojai esame, tačiau nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nelaimių kelyje. Ir kad ir kokio stovio transporto priemonė lieka, svarbiausia, kad visiems keleiviams ir kitiems dalyviams – būtų viskas gerai.

Jeigu po avarijos Jūsų transporto priemonė jau nebėra funkcionali – tokiu atveju reikia daugiau pagalvoti apie jos pardavimą supirkėjams, kurie dažniausiai ne tik pasiūlo geriausią kainą, tačiau džiugiu, kad ją pasiūlo apskritai, kadangi visiškai sumaitotos mašinos dažniausiai nebeturi vertės.

Kiek moka automobilių supirkėjai?

Žinoma, suma už transporto priemonę, kurią Jums pavyks gauti, kinta priklausomai nuo to – kokio tai modelio mašina, kokio ji stovio, kokie defektai ir taip toliau. Plačiau apie galimas kainos ribas už mašiną galite skaityti: https://www.automobiliukas.lt/kiek-moka-automobiliu-supirkejai.htm.
Geriausias būdas sužinoti pasiūlymą, kuris atitinka Jūsų situaciją – paprasčiausiai susisiekti asmeniškai. Geri supirkėjai dažniausiai atsako per 24 valandas nuo užklausos pateikimo, tad savininkas gali žinoti – ar jam verta kreiptis toliau, ar tartis dėl smulkmenų, kuriomis dažniausiai pasirūpina supirkėjai.

Mašinos pardavimas dalimis

Kita alternatyva yra nereikalingos transporto priemonės pardavimas dalimis, tačiau reikia įvertinti, kad tokia galimybė reikalauja ne tik kur kas daugiau laiko, tačiau taip pat ir išmanymo. Supirkėjai sudaužytas transporto priemones taip pat dažniausiai superka dalims, tad jie pasiūlo tokią kainą, kurios verta jūsų mašina. Tai reiškia, kad parduodami ją dalimis, deja, tikrai negausite daugiau, galiausiai, teks skirti nemažai laiko pirkėjų ieškojimui, kadangi dažnai skirtingos dalys parduodamos ir skirtingiems verslininkams.

Auto laikymas kieme – blogai

Kai kurie žmonės po avarijų nesiima jokių skubių veiksmų, tad mašinos paprasčiausiai stovi kiemuose, rūdija ir galiausiai praranda tą vertę, kurią dar galima būtų gauti. Tai yra blogiausias pasirinkimas. Pirmiausia – prarandama minėta vertė, taip pat automobilis kenkia gamtai, estetiškai tai nepatrauklus sprendimas, o jeigu laikysite daugiabučio kieme – susidursite su piktais kaimynais, kuriems dažniausiai nebelieka vietos savo mašinos statymui.
Geriausias variantas, palyginus kelis, yra supirkimas. Kaina – geriausia, galima džiaugtis greitai sutvarkytais dokumentais, galiausiai, žmogui po avarijos netenka dėl nieko sukti galvos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>