Xiaomi telefonai – aukšta kokybė už patrauklią kainą

Greičiausiai nėra tokių, kurie nežinotų Xiaomi telefonų, mat pastaruoju metu jie itin sparčiai šoktelėjo į populiarumo aukštumas. Nenuostabu, už patrauklią kainą gaunate itin funkcionalų ir teikiamomis galimybėmis žavintį telefono modelį. Xiaomi kūrėjai labai sėkmingai konkuruoja su rinkoje seniai esančiais ir tvirtas pozicijas laikančiais telefonų gamintojais.

Į ką atsižvelgti renkantis Xiaomi telefoną?

Pirmiausia įvertinkite savo finansines galimybes, t. y. nustatykite kainos ribą ir jos neviršykite. Telefonas neturėtų „perkopti“ Jūsų galimybių.

Kitas aspektas – ieškote telefono sau ar vaikui. Kiekvienu atveju prioritetai gali būti skirtingi.

Na, ir, žinoma, įvertinkite, kokie parametrai yra aktualūs Jums: ar svarbiausia aukšta nuotraukų raiška, ar spartus krovimas ir ilgesnis baterijos veikimas, matmenys, dizainas ar kt.

Parametrai, kuriuos verta įvertinti

Nepriklausomai nuo to, kokie Jūsų kriterijai, tikslinga atsižvelgti į tokius telefono parametrus, siekiant sklandaus ir operatyvaus jo veikimo, patvarumo:

● operatyvioji atmintis;
● operacinė sistema;
● atmintis;
● korpusas.

Papildomas privalumas, jei https://www.bite.lt/xiaomi-telefonai yra atsparūs vandeniui, smūgiams. Tokie modeliai ypač patrauklus variantas vaikams, kurie ne visuomet geba tinkamai saugoti telefonus.

Populiarūs Xiaomi modeliai

Šio prekės ženklo telefonų populiarumas auga it ant mielių, o įtakos tam turi labai aukštas funkcionalumas ir tikrai žema kaina. Galime paminėti kelis modelius, kurie sulaukia labai daug pirkėjų simpatijų ir yra vieni iš perkamiausių:

● Xiaomi 12T;
● Xiaomi 12 T Pro 5G;
● Xiaomi 12.

Minėtų modelių kainos varijuoja maždaug nuo 600 iki 900 eurų. Jei norite rinktis iš populiarių pigesnių modelių, Jūsų dėmesio turėtų sulaukti šie:

● Xiaomi Redmi Note 11;
● Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G;
● Xiaomi Redmi 9A.

Šių modelių kainos siekia tik 100–400 eurų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>