Džinsai: kokius išsirinkti?

DžinsaiDžinsus, kaip ir kitus drabužius, renkamės pagal figūros tipą.  Jeigu figūra yra smėlio laikrodžio tipo, labiausiai tinka tiesaus kirpimo arba į apačią vos platėjantys. Smėlio laikrodžio figūrą turinčioms reikėtų vengti aptemptų ir siaurėjančių džinsų.  Tokio tipo džinsai labiausiai tinka toms, kurių šlaunys stambesnės ir apvalesni sėdmenys.

Jeigu turite berniukišką figūrą, tiks džinsai su kišenėmis, pridėtinėmis detalėmis ar džinsai žemu įduru. Kriaušės figūrą turinčioms moterims labiausiai tinka džinsai kiek paaukštintu liemeniu, tiesaus kirpimo. Juos itin tiktų vilkėti su šviesiomis palaidinėmis. Tiesūs ar vos į apačią platėjantys džinsai tinka ir obuolio figūros savininkėms. Pastarosioms tiktų šviesesni ar nublukinti džinsai ir tamsesnė viršutinė dalis – toks derinys subalansuoja kūno proporcijas, juo nukreipiamas dėmesys nuo viršutinės pilvo dalies.

Labai svarbu prieš perkant džinsus apžiūrėti save veidrodyje iš visų pusių ir įvertinti, kaip su jais atrodo sėdmenys. Tobuli džinsai yra tie, kuriais sėdmenys nei suplojami ar prispaudžiami, nei paskęsta, jie turi būti dailiai aptempti. Beje, likus maždaug savaitei iki mėnesinių kūnas atrodo šiek tiek išsipūtęs ir apsunkęs, tad džinsų paieškas vertėtų atidėti, nes galite jaustis nusivylusios ir įsigyti per didelius džinsus.

Patys populiariausi ir tinkantys daugeliui moterų – klasikiniai džinsai. Klasikiniai ir retro stiliaus džinsai tinka kasdienai ir laisvalaikiui, o siauri ir aptempti, dėvimi su aukštakulniais gali tapti netgi vakaro įvaizdžio dalimi. Siauri aptempti džinsai labai dažnai siuvami iš tampraus audinio, kai kurie netgi primena tampres. Juos paprastai renkasi ilgakojės arba labai smulkios moterys, tačiau šis įsitikinimas klaidingas, nes tinkamai parinkti aptempti džinsai tinka visoms moterims.  Net jei figūra pilnesnė, rinkitės aptemptus džinsus. Prie siaurų džinsų labai tinka platūs ilgi megztiniai, tunikos, švarkai iki pusės šlaunų, jie tobulai atrodo prie ilgaaulių batų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>