Imuniteto stiprinimas liaudies medicinos pagalba

Liaudies medicinos receptai nuo seno išlikęs puikus būdas stiprinti imunitetą. Imuniteto stiprinimas natūraliomis priemonėmis dažniausiai vyksta vaistažolių pagalba.  Natūralus imuniteto stiprinimas formuoja praktiką naudoti kuo mažiau geriamųjų tablečių, kurios yra chemiškai apdorotos. Imuniteto stiprinimas liaudiškai buvo naudojamas jau nuo senų laikų. Imuniteto stiprinimas liaudies medicina praktikuojamas ir dabar.

Po COVID-19 pandemijos visuomenės sveikatos prioritetų teikimas ir būtinų priemonių ėmimasis yra esminis žingsnis siekiant sumažinti viruso poveikį. Nors maskavimas, dezinfekavimas ir socialinio atstumo palaikymas buvo standartinės kovos su virusu gairės, imuniteto stiprinimas taip pat yra prioritetas.

Dabartinė pandemija – dar vienas priminimas, kad reikia išlikti sveikiems ir natūraliai stiprinti imunitetą, kad galėtume kovoti su infekcijomis. Imunomoduliuojančių savybių turinčios žolelės gali padėti sustiprinti imunitetą ir padidinti natūralų organizmo atsparumą kovojant su infekcijomis. Sveikas maitinimasis, streso nebuvimas ir produktų, kurie išnaudoja natūraliai turimų žolelių gydomąsias savybes, naudojimas yra kelias į priekį. Žinoma, kad žolės turi antioksidantų, antimikrobinių, priešuždegiminių ir imunomoduliuojančių savybių, be to, padeda virškinti. Taip pat žinoma, kad žolės padeda detoksikuoti ir stiprina mūsų imunitetą. Šių žolelių vartojimas gali būti įtrauktas į kasdienę rutiną, siekiant pagerinti sveikatą. Štai keletas gerai žinomų žolelių, kurios padeda stiprinti imunitetą ir išlaikyti sveiką organizmą: Guduchi yra pripažinta žole, kuri suteikia ilgaamžiškumą, gerina atmintį ir gerina sveikatą. Ši žolė palaiko organizmo imuninę sistemą, skatina gyvybingumą. Aktyvuodama baltuosius kraujo kūnelius, tokius kaip makrofagai, žolė palaiko normalią imuninės sistemos veiklą. Guduchi tradiciškai buvo naudojamas daugeliui negalavimų, tokių kaip bronchitas ir lėtinis kosulys, gydyti. Kvėpavimo sistemoje jis ramina gleivinę, todėl yra labai veiksmingas nuo astmos. Guduchi taip pat skatina stipresnę virškinimo sistemą. Kasdien galima vartoti Guduchi miltelius ar tabletes, kurios yra lengvai prieinamos arba kaip nurodė gydytojas.

Ashvagandha: Auginama Indijoje, Artimuosiuose Rytuose ir kai kuriose Afrikos dalyse, ši žolė buvo naudojama tradicinėje medicinoje. Taip pat žinomas kaip „Indijos ženšenis“, žolė tūkstančius metų buvo naudojama skausmui ir uždegimui malšinti, nemigai ir kitoms ligoms gydyti. Žolė yra adaptogenas, padedantis valdyti stresą, o tai gali būti labai naudinga tokiais laikais. Jis turi priešuždegiminį aktyvumą, kuris padeda gydyti uždegiminius sąnarių sutrikimus. Ashvagandha kapsules, miltelius ar tabletes galima vartoti su šiltu pienu ar vandeniu arba pagal gydytojo nurodymus. Juos lengva įsigyti bet kurioje vaistinėje.

Tulasi: Tulasi labai veiksmingai apsaugo nuo infekcijų, nes veikia kaip natūralus imuninės sistemos stiprintuvas. Tai padeda apsisaugoti nuo įprastų kvėpavimo takų infekcijų ir palengvina kvėpavimo sutrikimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>