Kaip lietuviai leidžia atostogas gimtojoje šalyje?

Aplankę kai kurias mūsų šalies vietas, daugelis iki tol net negalėjo įsivaizduoti, kad tokių vietų yra Lietuvoje. Todėl tie, kurie mažai arba visai nesidomi mūsų gimtine, pasirenka paprasčiausią būdą – keliauti svetur. Iš tiesų Lietuvoje turizmas pakankamai gerai išvystytas ir norint, tikrai galima turėti puikias atostogas ir gerą laiką.

Džiugina tai, kad poilsį mūsų gimtinėje kasmet atranda vis daugiau mūsų tautiečių. Žinoma, nemaža dalis lietuvių – tai emigrantai, kurie labai dažnai vienas iš savo atostogų leidžia lankydami savo artimuosius. Pasak atostogoskaime.lt, iš svečių šalių grįžę tautiečiai dažniau renkasi pajūrio kraštą. Labai dažnai savo atostogų metu jie planuoja ir šeimos šventes – jubiliejus, krikštynas ar vestuves.

Atostogaujant pajūryje ar šalia, be abejonės, poilsiautojų gausiai lankomas Lietuvos jūrų muziejus ir delfinariumas. Ne mažiau susidomėjimo ir lankytojų sulaukia šalia Klaipėdos įsikūręs mini zoologijos sodas ar vaikus džiuginantis dinozaurų parkas. O kur dar beveik 25 metrų aukštyje kvapą gniaužiantį vaizdą atverianti „Olando kepurė“.

Tačiau ne vien tik emigrantai tautiečiai renkasi atostogas gimtinėje. Kaip jau minėjome, vis daugiau mūsų šalies piliečių domisi, ką galėtų pamatyti, kur atostogauti Lietuvoje. Ir tai nebūtinai tik taip mūsų pamėgtas kurortas. Nors iš tiesų pajūris vis dar yra pati populiariausia kryptis, ypač mėgstantiems šurmulį ir Basanavičiaus gatvės pramogas.

Daugelis poilsiauja su vaikais, o atostogoms drauge pasiima ir tėvus ar artimuosius, todėl neretai savo poilsiui renkasi kaimo turizmo sodybas atokesnėje ramioje vietoje. Lietuvių taip pat be galo mėgstamas atostogų ir laisvalaikio leidimo būdas – tai įvairūs sveikatinimo centrai, vandens pramogos ir SPA malonumai. Todėl nemaža dalis mūsų tautiečių poilsiui renkasi vietas, kuriose dera ramybė, kokybiškas poilsis ir sveikata.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>