Kaip masažistams įgyti patirties veido masažo srityje?

Veido masažai – tai procedūros, kurias galite atlikti kartu su gydytoju arba savarankiškai. Ši technika apima veido, kaklo ir pečių spaudimo taškų stimuliavimą. Su veido masažu galite naudoti losjonus, aliejus ar valomuosius balzamus, taip pat veido volelį ar plokščią gua sha priemonę. Veido masažas padeda palaikyti sveiką odą ir atpalaiduoja veido raumenis. Jis turi atpalaiduojantį ir jauninantį poveikį, padeda jums atrodyti ir jaustis geriau. Nesvarbu, ar veido masažą norite naudoti tik atsipalaidavimui, ar tam tikros būklės gydymui, yra daugybė metodų, kuriuos galite išbandyti.

Skaitykite toliau, kad atidžiau pažvelgtumėte į kai kuriuos veido masažo kursai privalumus, kaip galite tai padaryti patys ir kada geriausia apsilankyti pas profesionalą. Veido masažo rūšys. Yra keletas skirtingų veido masažo tipų ir technikų, kuriuos galite atlikti patys arba su profesionalu. Veido masažo tipai yra šie: limfos drenažas, refleksologija, shiatsu, gua sha. Veido masažo metodai apima: taures, skaitmeninis arba sulenktas minkymas, sulankstomas, effleurage, vibracijos, bakstelėjimas, Jacquet gnybtymas. Vienas iš pagrindinių veido masažo privalumų yra jo gebėjimas pagerinti bendrą odos išvaizdą. Nedideliame 2017 m. tyrime buvo ištirtas veido masažo, kuriame buvo stimuliuojantis masažo prietaisas, efektyvumas. Dalyviai 8 savaites naudojo senėjimą stabdantį prietaisą ir kremą ant veido ir kaklo. Kremo poveikis sustiprėjo naudojant veido masažą. Buvo pastebėti raukšlių, odos suglebimo ir tekstūros pagerėjimai. Tyrėjai taip pat ištyrė veido masažo poveikį ex vivo odos eksplantams arba mėginiams. 10 dienų odos mėginiai buvo masažuojami naudojant senėjimą stabdantį prietaisą du kartus per dieną po 1 minutę. Palyginti su neapdorotais odos eksplantais, prietaisas padidino odos baltymų ekspresijos greitį, o tai turėjo anti-senėjimo poveikį odai.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>