Kokį čiužinį pirkti: spyruoklinį ar ne?

Neolito laikotarpiu čiužinys buvo bene paprasčiausia lapų bei šakelių krūva ant kurios miegojimas nebuvo toks patogus, kokio tikimasi. Toks čiužinys, kokį mes matome dabar, atsirado tik XIX amžiuje. Galima drąsiai brėžti ribą, kad būtent tuomet miegas tapo kur kas saldesnis ir patogesnis. Tiesa, šiuo metu čiužinių pasirinkimas yra toks platus, kad gali būti sunku nuspręsti, koks yra geriausias. Anksčiau populiariausi spyruokliniai čiužiniai šiuo metu yra pakeičiami kimštais įvairiausia medžiaga.

Spyruokliniai čiužiniai vis dar madoje. Tai lemia akivaizdūs pliusai, kuriuos aptaria ne tik verslininkai, tačiau ir asmenys, kurie jau ne vienerius metus naudojasi būtent šio tipo čiužiniais.

  1. Spyruokliniai čiužiniai nepelija ir tuo pačiu nešyla. Tiesiog patekusi drėgmė labai greitai išgaruoja. Tai puikus pasirinkimas vaikams bei senyvo amžiaus asmenims.
  2. Spyruokliniai čiužiniai sudaryti iš skirtingų zonų, taigi kūno svoris nesunkiai pasiskirsto. Tai puikus pasirinkimas stuburo problemų turintiems arba su dideliu viršsvoriu kovojantiems asmenims.
  3. Šie čiužiniai dažniausiai kainuoja gana pigiai. Visi puikiai žinome, kad investicija į čiužinį dažniausiai būna nemaža, tad puiku, kai galima sutaupyti ir gauti kokybišką daiktą.
  4. Jie ilgaamžiai. Kadangi tokie čiužiniai yra kieti, jie labai ilgą laiko tarpą išlaiko savo pradinę formą.
  5. Jie elastingi, tad puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų.
  6. Spyruokliniai čiužiniai yra kieti, taigi garantuojama gera stuburo padėtis.

Spyruokliniai čiužiniai Jums tarnaus kur kas ilgiau tokiu atveju, jeigu tinkamai juos prižiūrėsite. Rekomenduojame bent jau kas dvi savaites išskalbti čiužino užvalkalą. Reguliariai kas porą mėnesių rekomenduojame čiužinius apversti. Taip jie ilgiau išlaikys savo kokybę. Jeigu turite galimybę – čiužinį valykite specialiomis priemonėmis arba pasisamdykite kompaniją, kuri suteikia tokias paslaugas.

Spyruokliniai čiužiniai – puikus pasirinkimas jeigu norite vos atsigulę iškart nukeliauti į miego karalystę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>