Populiariausia automobilių nuoma 2016m.

Nors automobilių nuomos tendencijos pamažu kinta, bet vienareikšmiški šios rinkos lyderiai metai iš metų neužleidžia savo pozicijų, laikydamiesi populiarumo viršūnėje. Tad kokie būtent automobiliai šiais metais Lietuvoje buvo nuomojami dažniausiai?

Volkswagen
Volkswagen – neabejotinai labiausiai paklausiausias automobilis automobilių nuomos Lietuvoje rinkoje. Taip iš esmės yra dėl šio automobilio universalumo, leidžiančio jam lyderiauti daugybe įvairių aspektų. Pirmiausia – kalbant apie finansus, Volkswagen automobilių nuomos įkainiai yra gerokai mažesni už daugybės ne ką mažesnės kokybės automobilių nuomos kainas, kas renkantis būtent šiuos vokiškus automobilius leidžia bent šiek tiek sutaupyti. Taip pat, Volkswagen automobiliai išsiskiria ir ypač aukšta kokybe tiek kalbant apie patvarumą, tiek ir apie vairuotojui suteikiamą komfortą. Galiausiai – šie automobiliai išsiskiria ir tiesiog puikia išvaizda, kas leidžia konstatuoti, jog jie nepalieka abejingų praktiškai kiekvienu galimu aspektu.

BMW
BMW yra vienas populiariausių automobilių pasaulyje, išsiskiriantis puikia išvaizda bei dideliu pajėgumu, ko pasekoje faktas, jog šis automobilius yra vienas lyderių ir pagal automobilių nuomos Lietuvoje populiarumą tikrai nestebina. Žmonių noras nuomotis šį automobilį yra puikiai suprantamas – jis yra puikiai subalansuotas tiek važiavimui trumpais atstumais, tiek ir ilgoms kelionės, kas jį padaro vienu iš patogiausių bei maloniausių vairuoti pasirinkimų iš visų galimų. Tiesą sakant BMW ko gero galėtų mesti ir gerokai didesnę kovą Volkswagen gaminiams dėl automobilių nuomos rinkos Lietuvoje lyderio etiketės, bet yra vienas BMW automobilių nuomos minusas, kuris ir atbaido dalį žmonių nuo šio pasirinkimo – tai pakankamai didelės BMW gaminių nuomos kainos, dažniausiai bent keletu dešimčių procentų lenkiančios identiškų metų ir galingumo Volkswagen gaminius, kas lemia tai, jog BMW mašinų nuomą dažniausiai renkasi tik arba nuoširdūs būtent šio automobilių gamintojo fanai, arba žmonės, kurių finansinė padėtis leidžia jiems pernelyg atidžiai savo išlaidų nesekti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>