Kokiomis kryptimis vežami kroviniai mikroautobusais?

Logistikos įmonės naudoja kelių rūšių krovinių pervežimo būdus – siuntų gabenimą oro keliais (lėktuvais), jūros keliais (keltais) ir sausumos keliais (krovininėmis mašinomis, tentinėmis mašinomis ir pan). Būtent krovinių pervežimas mikroautobusais yra viena populiariausių krovinių gabenimo rūšių. Aptarkime, kokiomis kryptimis vežami kroviniai mikroautobusais ir ką verta žinoti apie šį siuntų gabenimą.

Europa

Europa yra viena iš populiariausių gabenimo mikroautobusais krypčių. Krovinių vežimas iš Lietuvos į Europos šalis sausumos keliais patogus dėl pakankamai nedidelių atstumų ir patogių maršrutų. Krovinių siuntėjams šios paslaugos prieinamos dėl nedidelės kainos.

NVS šalys

Armėniją, Azerbaidžaną, Baltarusiją, Kazachstaną, Kirgiziją, Moldaviją, Rusiją, Tadžikiją ir Uzbekiją kroviniai taip pat dažnai pasiekia mikroautobusais ar tentinėmis mašinomis.

Kokie kroviniai gabenami mikroautobusais

Mikroautobusais gali būti gabenami ir gabaritiniai, ir negabaritiniai kroviniai. Kai kurios logistikos įmonės taip pat teikia specifinių krovinių, tokių kaip temperatūrinio režimo kroviniai, medicininiai/ farmaciniai kroviniai, gabenimo paslaugas. Jei norima siųsti labai nedidelį krovinį, dažniausiai jis priskiriamas daliniams kroviniams. Tokiu atveju siuntinys gabenamas kartu su kitais, kitų siuntėjų daliniais kroviniais.

Kokia krovinių gabenimo kaina

Krovinių gabenimo mikroautobusais kaina priklauso nuo keletos rodiklių. Svarbią reikšmę turi krovinio gabenimo atstumas. Taip pat kainą įtakoja siuntinio gabaritai ir svoris. Daliniams kroviniams dažniausiai taikomi mažesni įkainiai nei pilniems kroviniams. Taip pat verta žinoti, kad poreikiui esant dalį krovinio gabenimo gali sudaryti vežimas mikroautobusu, o dalį geležinkelių keliais ar pan. Tokiu atveju krovinio gabenimo kaina skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo sudaryto logistikos plano.

Tikimės šie patarimai jums padės rasti geriausią kainos ir kokybės santykį, o jūsų kroviniai sėkmingai ir saugiai pasieks adresatus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>