Kūno svoris – didelis ar mažas?

Sveikata mūsų pats didžiausias turtas, todėl turime ja rūpintis nuolat ir ne tik tada, kai kažką ima mausti, tačiau visada. Žinoma, apsispręsti sveikai maitintis labai lengva ir paprasta, tačiau pilname pagundų pasaulyje labai sunku nenuklysti nuo sveikos gyvensenos ir jos sveikos mitybos. Jei save laikote sveiku žmogumi ir niekuo nesiskundžiate pabandykite pasiskaičiuoti koks yra Jūsų normalus KMI, ir tai Jums padės išsiaiškinti ar Jums verta nerimauti dėl viršsvorio ar ne.

KMI normos visiems žmonėms skirtingos, todėl prieš pradedant analizuoti savo viršsvorį turite žinoti, kad KMI moterims, skiriasi nuo KMI vyrams, ir pasiskaičiuoti tikrąjį KMI Jums reikia pasitelkti į pagalbą specialistus arba profesionalią skaičiuoklę, kuri padės Jums nustatyti ar Jūs neturite viršsvorio. KMI normos, dažnam žmogui parodo, kad jis turi viršsvorį, o tai reiškia, kad norint sveikai ir ilgai gyventi reikia iš anksto pasirūpinti, kad šis KMI nutukimas nedidėtų, o mažėtų, o galiausiai ir visai išnyktų.

Būdami jauni, ir nesuprasdami sveikos gyvensenos principų pridarome daug klaidų ir neteisinga mityba, gali mums labai pakenkti, todėl būtina savo vaikus ir jaunuolius šviesti sveikos gyvensenos klausimais, kad jie matytų gerą pavyzdį namuose ir rūpintųsi savo mityba. Būtina savo mityba susirūpinti dar ankstyvoje jaunystėje, kad ilgalaikiai nesveikos mitybos padariniai nesujauktų Jūsų organizmo ir jis netaptų Jūsų priešu sveikos gyvenimo etape. Artėjant vidutiniam amžiui mes visi imame rūpintis savo išvaizda ir mityba, nes žilos sruogos plaukuose ima rodyti senatvės požymius ir to stengdamiesi išvengti iš visų jėgų imamės to, ką padaryti sulėtus medžiagų apykaitai tampa sunku. Sveikai gyvenkite jau nuo rytojaus, taip išvengsite sunkių padarinių kurie su laiku lieka mūsų kūne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>