Magnetinė piešimo lenta: kaip išsirinkti geriausią?

Magnetinė piešimo lentaĮprastai vaikai piešia ant popieriaus, sienų, tapetų, baldų, netgi ant užuolaidų. Kad taip nesikartotų arba nenutiktų, geriausias sprendimas – įsigyti piešimo lentą. Mažiausiems vaikams labiausiai tiktų magnetinė piešimo lenta, kurių būna įvairių dydžių: nuo delno dydžio iki beveik A3 formato.

Įsigijus magnetinę piešimo lentą vaikas specialiuoju rašikliu liečia lentos paviršių, ten atsiranda rašiklio pėdsakas. Piešinys išsivalo patraukus už rankenėlės. Šios lentos išskirtinumas tas, kad piešinį galima akimirksniu išvalyti ir piešti iš naujo. Jokių popieriaus sąnaudų, jokių išteptų flomasteriais rankų, drabužių ar baldų.

Maždaug nuo 3 metų vaiką sudomintų piešimo lentos piešimui kreida. Šioje kategorijoje pasirinkimas iš tiesų yra didelis – jos būna vienpusės ir dvipusės, pakabinamos ar pastatomos. Dažniausiai piešimo lentos būna dvipusės, kai viena pusė yra magnetinė ir skirta raidėms-magnetukams pritvirtinti, o kita pusė skirta piešimui su kreida. Piešti kreida mėgsta daugelis vaikų, bet juk dažniausiai piešiama vasarą ant šaligatvio. Įsigijus šią lentą ir ją turint namuose, vaikas galėtų piešti kreida ištisus metus.

Teigiama, kad patogiausios piešimui yra didelės, pastatomos, reguliuojamo aukščio lentos, tačiau jos užima daug vietos. Taip pat jos yra vienos brangiausių, tačiau vaikas turi didelį piešimo plotą ir piešia savo ūgio lygmeny.

Kai kurios lentos turi dar specialius laikiklius popieriui pritvirtinti. Dauguma yra dvipusės, o tai itin patogu, esant dviems vaikams – netrukdydami vienas kitam gali piešti du vaikai vienu metu. Magnetinėms lentoms reikia specialių rašyklių ir kempinėlių juos nuvalyti. Bet pagrindinis magnetinių lentų privalumas – galima klijuoti magnetukus skaičius ir raides, bandyti sudaryti žodžius, pramokti skiemenis.

Tad visų pirma, turite įvertinti kokį kambario plotą galite skirti lentai, koks piešimo būdas domina Jūsų vaiką, o jau tuomet ieškoti tos tinkamos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>