Medinės lovos – ne tik vertinantiems natūralumą

Medines lovosMiegamojo lovos pasirinkimas yra vienas iš sunkiausių naujai įsikuriant arba atliekant remontus namuose. Taip yra dėl to, kad lovoje žmonės praleidžia vidutiniškai trečdalį savo gyvenimo, o kokybiškas poilsis yra svarbus palaikyti sveiką kūną, švarias mintis ir darbingumą.

Miegamojo lovų yra įvairių tipų, šiandien lova, dažniausiai, yra viso miegamojo kambario vinis ir akcentas. Taigi, kokią miegamojo lovą pasirinkti?

Dvigulė miegamojo lova yra populiariausias pasirinkimas, nepriklausomai nuo to, ar joje miega du, ar vienas žmogus. Populiariausias dvigulės miegamojo lovos dydis yra 160×200 cm, būtent tiek vietos pilnai užtenka kokybiškam dviejų žmonių poilsiui. Žinoma, pagal poreikį lova gali būti siauresnį arba platesnė.

Renkantis lovą svarbiausia rinktis tokią, kurioje yra sumontuotos kokybiškos grotelės, nes būtent jos užtikrina čiužinio ilgaamžiškumą ir tinkamą kūno padėtį miego metu. Kitas svarbus kokybiškos lovos rodiklis – kokybiškas čiužinys, kuris pilnai patenkina asmeninius miegojimo poreikius ir įpročius.

Toliau – dizaino ir medžiagų pasirinkimas. Šiandien ypač populiarėja tekstile aptrauktos lovos, tačiau populiarumo jau daugybę metų neapleidžia ir medinės lovos. Medis yra ypač vertinamas baldų gamyboje dėl natūralumo, ekologiškumo. Tačiau medinės lovos vertinamos yra ir dėl kitų priežasčių – lovos rėmo tvirtumo: lovos pagamintos iš natūralios medienos, pavyzdžiui, ąžuolo arba uosio, yra beveik amžinos, o sulūžus – lengvai atnaujinamos, pataisomos. Taip pat medinės lovos, nepriklausomai nuo medžio rūšies, yra lengvai prižiūrimos ir valomos: jas užtenka nuvalyti drėgna šluoste, o, esant reikalui, galima tik nupurkšti specialiu medinių baldų impregnantu. Galiausiai, medinės lovos yra lengviausiai pritaikomos prie konkrečių poreikių: baldžiai lengvai gali pagaminti aukštesnę, žemesnę, platesnę, siauresnę arba net neįprastų formų miegamojo lovą.

Taigi medinė lova yra puikus pasirinkimas, ne tik vertinantiems natūralumą, bet ir visiems, norintiems ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos miegamojo lovos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>