Patarimai savo namuose nusprendus įsirengti terasą

terasa uzdaru stoguJei jūs nuspręstumėte savo namuose įsirengti terasą tai būtų veikiau tendencija, nei staigmena, ką pagrindžia faktas, jog tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje terasos sparčiai populiarėja su kiekvienais metais. Vis dėlto, augantis šios priestato populiarumas nereiškia, jog visi žmonės būna juo patenkinti – daliai tenka nusvilti, pasistačius nekokybiškas terasas. Šiandien padėsime jums priartėti prie kracho išvengimo, pateikdami keletą svarbių patarimų, padėsiančių nusprendus savo namuose įsirengti terasą.

Tinkamai apgalvokite terasos pritaikymą prie skirtingų metų laikų
Terasas statant nuolatinio šilto klimato valstybėse problemų dėl terasos pritaikymo skirtingiems metų laikams nekyla. Lietuvoje prabangos džiaugtis saule be perstojo neturime, todėl svarbu to nepamiršti ne tik perkant drabužius, bet ir statant terasą. Neretai žmonės terasas statosi matydami viziją – save, sėdintį terasoje saulės atokaitoje. Vis dėlto, neretai pamirštama, jog terasa gali tekti naudotis ir žiemą, tad svarbu pasiruošti ir šiam metų laikotarpiui. Kaip tai padaryti? Geriausia yra statyti permontuojamą terasą – terasą, kurios kai kurios dalis, esant reikalui, galėtumėte perdaryti. Puikus pavyzdys – langai, kurių vasaros sezono metu geriausia jei nėra. Vis dėlto, žiemos sezono metu su atviromis ertmėmis vietoj langų išsėdėti terasoje būtų išties sunku, todėl iš anksto pasirūpinti tuo, kad būtų galima nesunkiai įstatyti langus, yra išties patartina. Tai galima pritaikyti ir daugeliui kitų terasos dalių – tereikia šiek tiek fantazijos ir pastangų.

Rinkitės terasą uždaru stogu
Paieškoję informacijos apie terasas interneto erdvėje dažniausiai matysite terasų pavyzdžius atviru viršumi, kas atrodys išties labai šiltai bei jaukiai. Bet vėlgi – nepamirškite to, jog prabangos nuolatos džiaugtis saule neturime, todėl ir rinktis terasos atviru stogu nėra patartina. Taip yra dėl sunkiai prognozuojamų oro sąlygų, kurios nieko nepranešusios karščiausiu metų laiku gali atsiųsti į jūsų terasą didžiausią laviną lietaus, o tai tikrai nebus naudinga nei vienai terasos daliai. Būtent dėl to, nuoširdžiai patariame rinktis terasą būtent uždaru stogu – galbūt dienos metu negauti tiesioginių saulės spindulių ir nebus smagu, bet bent jau būsite išvengę vienos didelės potencialios problemos visiems terasos baldams bei kitoms priestato dalims.

2 thoughts on “Patarimai savo namuose nusprendus įsirengti terasą

  1. aura

    Geri patarimai. Reikėtų atsižvelgti prieš įrenginėjant terasą. Man atrodo svarbiausia kokybė ir ilgaamžiškumas. Mes irgi nesenai įsirengėme terasą, kuria labai džiaugiuosi. Likome labai patenkinti, užsisakę čia

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>