Kaip teisingai atlikti gelinį lakavimą namuose?

Stilingi ir tvirti geliniai nagai reikalauja nemažai darbo. Naudojantis tinkamomis priemonėmis ir metodais galima sukurti profesionaliai atrodantį gelinį lakavimą namuose. Kokybiškų priemonių ir įrangos kaina yra nepalyginamai mažesnė, už tą, kuri yra išleidžiama kiekvieną mėnesį salone. Tad kaip išlaikyti tvirtus ir tvarkingus nagus neišėjus iš namų?

1. Natūralių nagų paruošimas
Pradėti reikėtų nuo švarių, nuvalytų nagų. Prieš pradedant manikiūrą reikia pašalinti seną nagų laką ir visus jo likučius. Seno gelinio lakavimo likučius galima pašalinti dilde arba acetonu išmirkytomis vatos pagalvėlėmis, į jas įvyniojant ir palaikant nagus.

2. Nagų odelių paruošimas
Odelių aliejus padės atlaisvinti odeles, todėl jos bus lengviau nustumiamos ir pašalinamos. Užlašinus lašelį reikėtų pamasažuoti nagą tada mediniu arba nerūdijančio plieno odelių atstūmėju atstumti jas atgal. Užtepus aliejų būtina gerai nuplauti rankas. Bet koks aliejus, kuris bus paliktas ant nagų gali pakelti nagų gelį.

3. Nagų pagrindo paruošimas
Buferis turi tris puses, kurios yra labai svarbios nagų šlifavimo procese: šiurkšti, lygi ir blizganti pusė. Naudojant grubiausią dalį reikėtų švelniai nuvalyti paviršių, tai atliekant nuo nago pagrindo iki kraštų. Tai padės sumažinti nelygumus ir dėmes, esančias ant nagų. Blizgi ir lygi pusė, dar labiau sulygins nagų paviršių.

4. Nagų nuvalymas alkoholio pagrindo skysčiu
Nagų šlifavimas palieka daug dulkių, kurios gali pakenkti gelinio lakavimo procesui. Todėl šis žingsnis yra svarbus, užtikrinant tolimesnį skaldų lakavimo procesą.

5. Gelinio nagų lako pagrindo aplikavimas
Negalima praleisti šio svarbaus pagrindinio sluoksnio padengimo žingsnio. Be jo, gelinis nagų lakas paprasčiausiai neprilips prie nago. Šiame žingsnyje reikia užtepti ploną pagrindo sluoksnį ir jį tolygiai paskirstyti ant nago. Tuomet nagą laikyti LED arba UV spindulių lempoje 30 sek., kad pagrindas sukietėtų.

6. Gelinio lako aplikavimas
Ant sustingusio pagrindo yra tepamas norimos spalvos gelinis lakas, plonu sluoksniu, neliečiant nago odelių, tuomet vėl nagus palaikyti po LED arba UV spindulių lempa, mažiausiai 30 sek.

7. Viršutinio sluoksnio aplikavimas
Viršutiniu sluoksniu yra užtikrinama, jog prieš tai aplikuoti sluoksniai bus apsaugoti ir tvirtai laikysis. Ant spalvoto gelio plonu sluoksniu yra lakuojama viršutinė bazė, kuri taip pat palaikoma po lempa mažiausiai 30 sek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>