Kodėl verta namuose įsirengti markizes?

Dizaineriai ir projektuotojai gali pasiūlyti puikių sprendimų namams. Vienas iš jų – markizės. Vis dažniau jos naudojamos ne tik kavinėse ar lauko prekybos vietose, bet ir namuose. Kodėl verta namuose įsirengti markizes? Štai pagrindiniai privalumai.

Pavėsis lauke be pavėsinės

Karštą vasaros dieną tikriausiai nieko nėra maloniau kaip pasmaguriauti ledais savo namų kiemo pavėsyje. Šiam tikslui gyventojai kartais stato pavėsinę. Suprantama, kad šis darbas nėra vienos dienos užduotis. Pavėsinės statymas – tai atsakingas darbas, išlaidos ir daug tam skirto laiko. Tuo tarpu puiki alternatyva – markizės. Paprastai montuojamos prie namo sienos markizės atliks lygiai tą pačią funkciją kaip pavėsinė, tačiau žymiai mažesnėmis laiko ir pinigų sąnaudomis.

Vėsiau namuose

Markizės, montuojamos virš namų lango, puikiai atstoja roletus. Jos užstoja saulės šviesą, namų viduje būna vėsiau ir maloniau. Kitaip nei roletai, markizės neužstoja vaizdo bei nekaupia dulkių namuose.

Apsauga nuo lietaus

Aukštos kokybės markizės gaminamos iš audinio, kuris atsparus drėgmei. Tad tokios markizės gali būti puikus būdas pasislėpti ne tik nuo saulės, bet ir nuo lietaus. Pradėjus lyti karštą vasaros dieną ir norint atsigaivinti, nereikia šlapti po lietumi, daug maloniau markizės priedangoj mėgautis grynu oru.

Eksterjero detalė

Markizės pakeičia ir kiemo išvaizdą. Priderintos prie namo stiliaus ir spalvų markizės gali tapti puikia detale, suteikiančia namams ir kiemui išskirtinumo. Taip pat markizių pagalba galima sukurti atskirą kiemo erdvę.

Dėl šių privalumų markizes galima išvysti vis dažniau. Tuo labiau, esant pažengusioms gamybos technologijoms, spalvų, medžiagų ir stilių ir įvairovei, su jomis galima išpildyti įvairiausius pageidavimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>