Modernūs baldai

svietimo istaigu, baldai mokykloms, darzeliamsŠvietimo įstaigų baldų asortimentą sudaro ilgaamžiai, modernūs, praktiški ir žinoma patogūs baldai.

Mokykliniai baldai

Renkantis mokyklinius baldus, reikėtų pagalvoti apie baldų aukštį ir žinoti kokio amžiaus mokiniams jie bus skirti. Mokiniai sedėdami ir dirbdami prie mokyklinių stalų praleis daug laiko tai būtinai reikia pagalvoti apie baldų patogumą, mokinių sveikatą ir saugumą.

Baldai bibliotekoms

Baldai bibliotekoms- tai lentynos knygoms, spaudai, žurnalams laikyti. Ekspozicinės lentynos- plačiai pritaikomos parodoms ar leidinių pristatymams, sukūriama patraukli aplinka. Mokyklų bibliotekoms tenka labai svarbus vaidmuo ugdymo procese, siekiant gerinti mokymosi sąlygas, bibliotekos aprūpinamos kompiuteriais.

Biuro baldai

Biuro baldai- aukščiausios kokybės spintos, stalai su metaliniu rėmu, atskiri stalčių blokai, spintos stiklinėmis durelėmis, komodos su stalčiais. Gerai įrengtas biuras gerina įmonės įvaizdį ir suteikia papildomos motyvacijos darbuotojams. Neretai darbo vietoje praleidžiama daugiau laiko, nei namuose, todėl svarbu jog biure būtų įrengti patogūs ir patvarūs baldai. Svarbu atkreipti dėmesį į biuro baldų spalvas, natūralios baldų spalvos darbuotojams padeda labiau susikoncentruoti. Perkant biuro stalą reikėtų nutarti kokia bus jo paskirtis, darbuotojams dažniausiai reikalingi nedideli stalai su vienu stalčiu bloku, vadovams parenkami didesni stalai su keliais stalčių blokais, o prireikus galima pagaminti nestandartinių matmenų biuro baldus. Pagal individualius užsakymus baldai gaminami ir kitiems namų kampeliams, tai įvairios pertvaros ar stumdomos durys, svarbiausia, kad baldai atitiktų jūsų individualius poreikius ir išskirtinį skonį.

Kamštinės lentos ir stendai

Kamštinės lentos ir stendai naudojamos visoms mokymosi įstaigoms: ikimokyklinio ugdymo, pradinėse mokyklose, vidurinėse mokyklose ir kt. Juos galima naudoti norint pateikti mokiniams informaciją, demonstruoti studentų darbus ir panašiai. Mokiniai skatinami naudotis lentomis ir stendais, tobulinti atpažinimo ir problemų sprendimo įgūdžius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>