UFM įrenginių aptikimas

Atsidarykite Google paieškos sistemą ir pabandykite paieškoti sekimo įrangos. Būsite nustebinti kiek daug įmonių siūlo savo paslaugas ir koks platus sekimo aparatų ir jų aptikimo įrangos pasirinkimas. Toks įspūdis, kad Lietuvoje nedaro nieko, tik sekioja. Sužinokite, kaip aptinkami sekimo įrenginiai.

UFM dažniu veikiantys pasiklausymo įrenginiai yra tokie pat dažnai naudojami kaip ir GSM moduliai.
Jeigu jūs turite tokių įtarimu, kad pavyzdžiui jūsų automobilyje yra įmontuotas sekimo aparatas, pradėkite nuo fizinės automobilio patikros. Kur slepiama sekimo įranga? Naudojant mobilius sekimo įrengimus norima ne tik žinoti jūsų buvimo vietą bet ir įrašyti ką jūs kalbate, kokius veiksmus planuojate ateityje. Pasiklausymo aparačiukas gali būti priklijuotas po automobiliu, padėtas viešbutyje po lova arba jūsų nuosavo namo kieme įmontuotas lauko balduose.

Nukenksminti sekimo įrangos signalus nėra sudėtinga, nereikia būti programuotojui ar elektronikos žinovui. Tai gali padaryti kiekvienas žmogus pasitelkęs keletą gudrybių. Priklausomai nuo to kokį pasiklausymo įrenginį norite aptikti savo namuose, darbovietėje ar automobilyje reikia pasirinkti tinkamo tipo nukenksminimo priemonę. Tai gali būti radijo dažnių detektorius, kuris pastebi siųstuvą. Veikimo principas panašus į metalo detektoriaus, kuo arčiau metalo esate, tuo stipresnį signalą skleidžia aptikimo įrenginys. Bėda ta, kad šie įrenginiai negali atskirti skirtingo tipo signalų ir jus gali suklaidinti net ir jūsų asmeninio telefono Bluetooth arba dulkių siurblio belaidžio ryšio signalas.

UFM signalams pagauti reikia įsigyti brangesnį multifunkcinį įrenginį kuris atskiria signalo tipus ir taip palengvina paiešką. Ieškant pasiklausymo įrangos labai svarbu turėti tokį sekimo įrenginį, kuris dirba kuo platesniu dažniu, taip būsite tikri, kad jūsų paieška yra veiksminga. Priešingu atveju, galite neaptikti pasiklausymo blakės ir visos jūsų pastangos nueis šuniui ant uodegos. Apsisaugoti nuo pasiklausymo gali padėti elektroninio triukšmo skleidimo įrenginiai. Juos reikia laikyti įjungtus tuo metu kai kalbate. Balso įraše triukšmas bus garsesnis nei jūsų balsas ir nebus įmanoma nieko suprasti. Dar viena naudinga apsisaugojimo nuo pasiklausymo priemonė – signalo blokavimo maišelis telefonui. Įdėjus į jį telefoną, blokuojamas ryšio signalas iš telefono ir į telefoną, neveikia internetas ir negalima nuotoliniu būdu įjungti telefono mikrofono.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>